Arkiva: Dhjetor–2014

Triple double nga Kobe Bryant

DEN-LAL: NBA

Triple double nga Kobe Bryant

31/12/14 @ 13:13

Super ylli i Los Angeles Lakersit, Kobe Bryant, me performancën e tij fenomenale, ia solli fitoren Lakersit kundër Denverit.


Galata dhe Pana, nisin me fitore

GRUPI E: Euroleague

Galata dhe Pana, nisin me fitore

31/12/14 @ 10:57

Galatasaray dhe Panathinaikos nisin me fitore fazën e dytë të Euroleague.


Debuton në derbi ndaj Real Madridit

EL NINO: La Liga

Debuton në derbi ndaj Real Madridit

31/12/14 @ 10:45

Fernando Torres dëshiron të debutojë në derbi me Real Madridin.


Nainggolan refuzon Liverpoolin

MEDIA: Premier League/Serie A/Merkato

Nainggolan refuzon Liverpoolin

31/12/14 @ 10:33

Mesfushori i Romës ka refuzuar kalimin në Liverpool.


Në shitje!

FARAONI: Serie A/Merkato

Në shitje!

31/12/14 @ 10:24

Milan më nuk e konsideron Stephan El Shaarawyn e paprekshëm.


Drejt largimit!

ALAN PARDEW: Premier League/Merkato

Drejt largimit!

30/12/14 @ 14:54

Alan Pardew në dilemë, të largohet apo jo.


Barcelonës i ndalohen transferimet gjatë vitit 2015

CAS: Champions League/La Liga

Barcelonës i ndalohen transferimet gjatë vitit 2015

30/12/14 @ 13:50

Barcelonës i ndalohen transferimet në vitin 2015.


Demat kapin serinë e fitoreve

7 FITORE RRESHT: NBA

Demat kapin serinë e fitoreve

30/12/14 @ 11:13

Chicago Bulls, fitoren e shtatë me radhë e regjistroi kundër Indiana Pacers, me rezultat 92-90.


Talenti kroat, te Chelsea

MAKINA E GOLAVE: Premier League/International/Merkato

Talenti kroat, te Chelsea

30/12/14 @ 08:47

Chelsea pritet të përforcohet me talentin kroat, Andrej Kramaric.


Gerrard rezervë, Liverpool fiton lehtë!

ANFIELD ROAD: Premier League

Gerrard rezervë, Liverpool fiton lehtë!

29/12/14 @ 22:34

Liverpool me fitore komode ndaj Swansea City.


Zizis, bashkëlojtar i Kenan Spahiut

FENERBAHÇE: Euroleague/International

Zizis, bashkëlojtar i Kenan Spahiut

29/12/14 @ 22:04

Fenerbahçe Ulker e shtoi në skuadër yllin grek Nikos Zisis.


Ritestim për gjyqtarët

REFERIMI: FBK Superliga

Ritestim për gjyqtarët

29/12/14 @ 16:03

Ritestimi për gjyqtarët, më 11 janar.


Ilievski, trajner i ri i Prishtinës

VJEN TRAJNERI I RI : FBK Superliga/Balkan League/Merkato

Ilievski, trajner i ri i Prishtinës

29/12/14 @ 15:50

Sigal Prishtina zyrtarizon trajnerin e ri.


Torres i lumtur me kthimin në Madrid

ZYRTARIZIMI: Serie A/La Liga/Merkato

Torres i lumtur me kthimin në Madrid

29/12/14 @ 15:18

Fernando Torres është shprehur i lumtur që po kthehet në Atletico Madrid.


Pritet zyrtarizimi i Podolskit

SULMUESI GJERMAN: Premier League/Serie A/Merkato

Pritet zyrtarizimi i Podolskit

29/12/14 @ 14:47

Lukas Podolskit i ka mbetur vetëm zyrtarizimi te Inter!


Edhe Vajushi në Serie A!

MEDIA: Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Edhe Vajushi në Serie A!

29/12/14 @ 13:18

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Armando Vajushi, mund të kalojë në Serie A, ka shkruar sot Panorama Sport.


Latifi te Skënderbeu

PREJ PRISHTINE NË KORÇË: FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Merkato

Latifi te Skënderbeu

28/12/14 @ 19:34

Skënderbeu zyrtarizon Liridon Latifin.


Newcastle i kthehet fitores

ST JAMES' PARK: Premier League

Newcastle i kthehet fitores

28/12/14 @ 19:18

Newcastle United arrin t'i kthehet fitoreve, derisa kriza te Evertoni po vazhdon.


Turp për referin!

MOURINHO: Premier League

Turp për referin!

28/12/14 @ 19:07

Jose Mourinho i frustruar me referin e ndeshjes pas barazimit ndaj Southamptonit.


Humbëm 2 pikë!

VAN GAAL: Premier League

Humbëm 2 pikë!

28/12/14 @ 18:51

Pas barazimit me Tottenhamin, Louis Van Gaal, ka thënë se Manchester United ka lëshuar dy pikë nga kjo ndeshje.