Arkiva: Prill–2017

Utah luan “Jazz” në Los Angeles

CLIPPERS - JAZZ @ GAME 7: NBA

Utah luan “Jazz” në Los Angeles

30/04/17 @ 23:15


Ndeshjet e kthimit të Play-Offit të mërkurën

PLAYOFF SEMIFINALs : FBK Liga e Parë

Ndeshjet e kthimit të Play-Offit të mërkurën

30/04/17 @ 22:59


Harakiri i Nagatomos, i jep fitoren Napolit të Hysajt

INTER-NAPOLI: Serie A

Harakiri i Nagatomos, i jep fitoren Napolit të Hysajt

30/04/17 @ 22:37


Balotelli shuan shpresat e Parisit

NICE-PSG: Ligue 1

Balotelli shuan shpresat e Parisit

30/04/17 @ 22:22


Tenerife kampione në Ligën e Kampionëve

TENERIFE - BANVIT: International

Tenerife kampione në Ligën e Kampionëve

30/04/17 @ 22:00


Drita rrëmben avantazhin, një hap larg finales

DRITA - LIPJANI @ GAME 1: FBK Liga e Parë

Drita rrëmben avantazhin, një hap larg finales

30/04/17 @ 21:45


Përmbysje e madhe, Bostoni merr epërsinë

CELTICS - WIZARDS @ GAME 1: NBA

Përmbysje e madhe, Bostoni merr epërsinë

30/04/17 @ 20:35


Borea pranë finales, mposht Vushtrrinë

BOREA - VUSHTRRIA @ GAME 1 : FBK Liga e Parë

Borea pranë finales, mposht Vushtrrinë

30/04/17 @ 19:53


Me cilin flamur festoi Rashica Kupën e Holandës?

MILOT RASHICA: International/Sportistë shqiptarë në botë

Me cilin flamur festoi Rashica Kupën e Holandës?

30/04/17 @ 19:28


Spurs fiton derbin, Wenger: njëherë në 20 vjet

TOTTENHAM-ARSENAL: Premier League

Spurs fiton derbin, Wenger: njëherë në 20 vjet

30/04/17 @ 19:19


Rashica asiston dhe fiton Kupën e Holandës me Vitessen

KUPA E HOLANDËS: International/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica asiston dhe fiton Kupën e Holandës me Vitessen

30/04/17 @ 18:50


Çereku i fundit vendos, Prishtina nis me fitore ndaj Trepçës

PRISHTINA - TREPÇA @ GAME 1 : FBK Superliga

Çereku i fundit vendos, Prishtina nis me fitore ndaj Trepçës

30/04/17 @ 18:18


Prishtina krijon epërsi

ÇEREKU I TRETË: PRISHTINA-TREPÇA: FBK Superliga

Prishtina krijon epërsi

30/04/17 @ 18:11


Hajrizi i jep epërsinë minimale Prishtinës

PJESA E PARË: PRISHTINA-TREPÇA: FBK Superliga

Hajrizi i jep epërsinë minimale Prishtinës

30/04/17 @ 17:42


Barazim në derbin shqip

SHKUPI-SHKËNDIJA: International/Sportistë shqiptarë në botë

Barazim në derbin shqip

30/04/17 @ 17:38


Trepça në epërsi pas çerekut të parë

ÇEREKU I PARË: PRISHTINA-TREPÇA: FBK Superliga

Trepça në epërsi pas çerekut të parë

30/04/17 @ 17:29


5-shet e para: Prishtina-Trepça

STARTERS: FBK Superliga

5-shet e para: Prishtina-Trepça

30/04/17 @ 16:52


Ferati siguron fitoren e Vllaznisë

VLLAZNIA-ISTOGU: FFK Liga e parë

Ferati siguron fitoren e Vllaznisë

30/04/17 @ 16:29


Fitorja e radhës, Vëllaznimi barazohet me liderin

KOSOVA (P) - VËLLAZNIMI: FFK Liga e parë

Fitorja e radhës, Vëllaznimi barazohet me liderin

30/04/17 @ 16:15


Livoreka vendos, Drita pranë mbijetesës!

DRITA-FERIZAJI: FFK Superliga

Livoreka vendos, Drita pranë mbijetesës!

30/04/17 @ 16:04