Arkiva

CAS rrënon vendimin e UEFA-së, kthehet Milan

ROSSONERI : Europa League/Serie A/International

CAS rrënon vendimin e UEFA-së, kthehet Milan

20/07/18 @ 12:44


Daku në Osijek

SULMUESI I KOSOVËS U21 : FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Merkato

Daku në Osijek

19/07/18 @ 22:48


Swansea, destinacion i radhës për Celinën?

MEDIA TALK : Premier League/Sportistë shqiptarë në botë/Merkato

Swansea, destinacion i radhës për Celinën?

19/07/18 @ 22:21


Zyrtarizohet Alisson Becker

LIVERPOOL : Premier League/Serie A/Merkato

Zyrtarizohet Alisson Becker

19/07/18 @ 22:05


Juventus shet krejt biletat sezonale

BIANCONERI: Serie A

Juventus shet krejt biletat sezonale

19/07/18 @ 21:42


Përkundër super Bekajt, Prishtina eliminohet

PRISHTINA - FOLA ESCH : FFK Superliga/Europa League

Përkundër super Bekajt, Prishtina eliminohet

19/07/18 @ 20:41


Laçi kualifikohet, arrin gjysmë milioni

LAÇI - ANORTHOSIS: FSHF Kategoria Superiore/Europa League

Laçi kualifikohet, arrin gjysmë milioni

19/07/18 @ 20:29


Përsëri fitonThomas

TDF2018: Të tjera

Përsëri fitonThomas

19/07/18 @ 18:46


3 përforcime nga Feronikeli

NË DRENAS : FFK Superliga/Merkato

3 përforcime nga Feronikeli

19/07/18 @ 16:06


Shkupi në BIBL

EKIP I RI NË BALKAN LEAGUE : Balkan League

Shkupi në BIBL

19/07/18 @ 15:26


Hamilton me kontratë deri €45 mln.  në vit

MERCEDES : Formula 1/Merkato

Hamilton me kontratë deri €45 mln.  në vit

19/07/18 @ 15:13


Fanella e personalizuar e Kosovës, mbi 110€

ME POROSI : Përfaqësuesja

Fanella e personalizuar e Kosovës, mbi 110€

19/07/18 @ 13:33


Portieri i ri i Realit?

THIBAUT COURTOIS: Premier League/La Liga/Merkato

Portieri i ri i Realit?

18/07/18 @ 23:39


Barça pranë mesfushorit të Parisit

ADRIEN RABIOT: Ligue 1/La Liga/Merkato

Barça pranë mesfushorit të Parisit

18/07/18 @ 23:17


Mund të kthehet në Premier Ligë

ADNAN JANUZAJ: Premier League/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë/Merkato

Mund të kthehet në Premier Ligë

18/07/18 @ 23:04


Pas një dekade lë Hajvalinë

EMIN BAJRAMI: FFK Liga e parë/Serie A/Merkato

Pas një dekade lë Hajvalinë

18/07/18 @ 22:57


Kapiteni i Milanit në shitje

DREJT LARGIMIT? : Serie A/Ligue 1/Merkato

Kapiteni i Milanit në shitje

18/07/18 @ 22:52


Inter mposhtet dhe humb Nainggolanin

NEROAZZURI: Serie A/International

Inter mposhtet dhe humb Nainggolanin

18/07/18 @ 22:46


Zola në Chelsea

KTHEHET LEGJENDA: Premier League/Merkato

Zola në Chelsea

18/07/18 @ 22:26


Ylli i Liverpoolit do të mungojë tërë stinorin 18/19

MUNGON: Premier League

Ylli i Liverpoolit do të mungojë tërë stinorin 18/19

18/07/18 @ 20:00