Të gjitha lajmet

PUBLIKOHEN DATAT

Afati kalimtar dhe stinori i ri

BOROZANI/ D. S.

Afati kalimtar dhe stinori i ri

21 Maj, 2018 @12:18

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) ka bërë të ditur sot se afati kalimtar veror i futbollistëve do të nis më 18 qershor dhe do të zgjasë deri më 17 gusht 2018.

Gjithashtu, stinori i radhës në Superligë do të nis më 18 gusht, kurse ligat tjera të ulëta nisin më 25 gusht.

BELGJIKA DREJT RUSISË

Januzaj po, Nainggolan jo!

21 Maj, 2018 @11:25

Befason selektori i Belgjikës, Roberto Martinez. Në listën e...

SHQIPËRIA

Panucci shpall listën për ndeshje ndaj Kosovës

Foto: FSHF

21 Maj, 2018 @11:14

Kuqezinjtë kanë ftuar 24 futbollistë për miqësoret në fund të...

LAZIO - INTER

Interi në Champions League!

20 Maj, 2018 @21:50

Për herë të parë që nga sezoni 2011/2012, Interi do të jetë...

PRISHTINA - DRITA

Drita kampione e Kosovës!

BOROZAN I/ Gent Polloshka

20 Maj, 2018 @17:01

Në ndeshjen vendimtare për titullin kampion, Prishtina dhe Drita...

PRISHTINA - DRITA

Prishtina vs. Drita, formacionet startuese

BOROZANI/ Gent Polloshka

20 Maj, 2018 @14:21

Me fillim nga ora 16:00, Prishtina e Drita do të përballen në...

PRISHTINA - DRITA

Caktohet referi i ndeshjes Prishtina - Drita

20 Maj, 2018 @13:48

Federata e Futbollit të Kosovës, ka bërë të ditur emrat e...

PRISHTINA - DRITA

Tifozët e Dritës mbushin Pejën

BOROZANI/ G.P

20 Maj, 2018 @13:27

Rreth 2 orë para ndeshjes, qindra tifozë të Dritës ndodhen në...

PRISHTINA - DRITA

Në Pejë për titullin kampion

BOROZANI

20 Maj, 2018 @10:03

E gjithë vëmendja në Pejë! Me fillim nga ora 16:00, sot...

LIGA E PARË

KEK-u kampion, Trepça në barazh

Foto: FC KEK-u

20 Maj, 2018 @9:49

Me ndeshjet e djeshme ka përfunduar sezoni 2017/2018 në Ligën e...

DFB POKAL: FINALJA

Befasi në Gjermani, Frankfurti fiton DFB Pokal

Foto: BBC

19 Maj, 2018 @23:57

Një befasi e dorës së parë ka ndodhur në finalen e Kupës së...

PRISHTINA - DRITA

Drita kampione e Kosovës!

BOROZAN I/ Gent Polloshka

20 Maj, 2018 @17:01

Në ndeshjen vendimtare për titullin kampion, Prishtina dhe Drita...

PRISHTINA - DRITA

Prishtina vs. Drita, formacionet startuese

BOROZANI/ Gent Polloshka

20 Maj, 2018 @14:21

Me fillim nga ora 16:00, Prishtina e Drita do të përballen në...

PRISHTINA - DRITA

Caktohet referi i ndeshjes Prishtina - Drita

20 Maj, 2018 @13:48

Federata e Futbollit të Kosovës, ka bërë të ditur emrat e...

PRISHTINA - DRITA

Tifozët e Dritës mbushin Pejën

BOROZANI/ G.P

20 Maj, 2018 @13:27

Rreth 2 orë para ndeshjes, qindra tifozë të Dritës ndodhen në...

PRISHTINA - DRITA

Në Pejë për titullin kampion

BOROZANI

20 Maj, 2018 @10:03

E gjithë vëmendja në Pejë! Me fillim nga ora 16:00, sot...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga