Të gjitha lajmet

ZYRTARE

Arb Manaj kalon te Trepça ‘89

Arb Manaj kalon te Trepça ‘89

22 Korrik, 2017 @20:22

Përmes një njoftimi zyrtar, Trepça ‘89 njoftoi për përforcimin më të ri.

Bëhet fjalë për sulmuesin dhe anësorin e majtë Arb Manaj, i cili te kampioni në fuqi kaloi nga Dukagjini i Klinës.

Lojtari në fjalë ishte reprezentues i Shqipërisë U17 dhe U19, ndërsa pas tij, spekulohet që transferimi i ardhshëm i Trepçës ‘89 do të jetë Shend Kelmendi i Prishtinës.

MIQËSORE

Trepça ‘89 mposht Gjilanin

22 Korrik, 2017 @20:13

Në miqësoren e zhvilluar sot, kampioni në fuqi i Kosovës e ka...

TRANSFER

Shend Kelmendi kalon te kampioni?

22 Korrik, 2017 @19:59

Edhe pse u mendua se do të transferohet te Skënderbeu në...

ANALIZË

Lufta e 9-sheve në Premier League

22 Korrik, 2017 @15:41

Me finalizimin e Moratës tek Chelsea, menjëherë kanë nisur...

CHAMPIONS LEAGUE

Cikalleshi në listën e skuadrës për Ligë të Kampionëve

22 Korrik, 2017 @11:51

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, është futur në...

ZYRTARE

Leart Emini kalon te Llapi

Foto: Arian Paçarizi

22 Korrik, 2017 @10:52

Përmes një konfirmimi zyrtar, klubi i Llapit ka bërë të ditur...

BLICK.CH

Dhuna te Flamurtari-Vëllaznimi, në mediat e huaja

Printscreen/ Blick.ch

22 Tetor, 2017 @17:10

Nuk ka vonuar shumë dhe dhuna e shfaqur në Xhemajli Ibishi të...

VLLAZNIA-GJILANI

Gjilani dështon të merr kreun

21 Tetor, 2017 @15:44

Luajti si mysafir në terren të vetin. Kishte mundësinë që me...

PRISHTINA-BESA

E treta me radhë, Prishtina lidere

BOROZANI/ Erdis Driza/ Arkiv

21 Tetor, 2017 @15:19

Shumë me lehtë sesa që është pritur, Prishtina ka shënuar...

FORMACIONET ZYRTARE

11-shet: Vllaznia-Gjilani

21 Tetor, 2017 @14:09

Pak para fillimit të ndeshjes janë publikuar 11-shet fillestare...

FORMACIONET ZYRTARE

11-shet: Prishtina-Besa

BOROZANI/ E. D.

21 Tetor, 2017 @13:57

Pak para fillimit të ndeshjes janë publikuar 11-shet fillestare...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga