Të gjitha lajmet

PREJ GJILANIT

Arbios Thaçi i kthehet Drenicës

Arbios Thaçi i kthehet Drenicës

14 Korrik, 2017 @20:59

Futbollisti i deritashëm i Gjilanit, Arbios Thaçi, i është kthyer ekipit ku luajti më heret, Drenica.

Ai ka falenderuar Gjilanin dhe Skifterat për respektin e treguar ndaj tij, derisa ka qenë pjesë e ekipit bardhekuq nga Anamorava, ndërsa ka bërë të ditur se tash e tutje kthehet në ‘ekipin e zemrës’ së tij, te Drenica.

ANALIZAT VERORE

Vera te Manchester City

15 Korrik, 2017 @23:52

Disa transferime të hershme për të hequr gajlet më pak të...

ANALIZAT VERORE

Vera te Tottenham Hotspurs

15 Korrik, 2017 @10:35

Spurs luajnë futbollin më të bukur ndoshta në ishull. Për më...

ANALIZAT VERORE

Vera te Bayern

14 Korrik, 2017 @23:23

E vetmja gjë që ka bërë Ancelotti ndryshe nga paraardhësi i tij...

LIRIA - ONIX

Zeka debuton me gol te Liria

BOROZANI/ Arkiv

14 Korrik, 2017 @20:51

Liria ka shënuar fitore në miqësoren e parë të drejtuar nga...

ZYRTARE

Walker me rekord te City

manchestercity/ facebook

14 Korrik, 2017 @18:16

Mbrojtësi anësor i deritashëm i Tottenhamit, Kyle Walker, u...

TRANSFER

Lauren Ismailaj te Drita

14 Korrik, 2017 @17:51

Skuadra gjilanase Drita, e përforcoi ekipën me lojtarin e...

LEONARDO BONUCCI

Milan e zyrtarizon Bonuccin

14 Korrik, 2017 @15:34

Përmes një videoje të postuar pak më parë në faqen zyrtare të...

NË PRIZREN

Liria miqësoren e parë sot

BOROZANI/ A. Paçarizi

14 Korrik, 2017 @14:02

Tani është momenti i vërtetë për të parë Lirinë që po...

SHORTI I RAUNDIT III

Skënderbeu mëson rivalin potencial

14 Korrik, 2017 @13:17

Skënderbeu, në rast se kalon rivalin e raundit të dytë...

SHORTI I RAUNDIT III

Shkëndija kundër rivalit të Prishtinës

14 Korrik, 2017 @13:09

Skuadra e Shkëndijës nga Tetova ka mësuar rivalin potencial të...

EKSKLUZIVE

Munishi: Gjendja duhet të ndryshojë!

10 Nëntor, 2017 @21:19

Pas postimit të sotëm në Facebook, i cili njoftoi që Ismet...

FLASH NEWS

Munishi dorëhiqet?!

Ismet Munishi, trajner i Vëllaznimit.

10 Nëntor, 2017 @16:05

Trajneri i Vëllaznimit të Gjakovës, Ismet Munishi, përmes një...

ÇIFTET E RAUNDIT III

Hidhet shorti i rrethit të tretë të Kupës

BOROZANI/ A. P.

7 Nëntor, 2017 @14:39

Në zyret e FFK-së sot është tërhequr shorti i rrethit të tretë...

TE PRISHTINA

Operohet suksesshëm Lorik Boshnjaku

Foto: prishtinafc.com

7 Nëntor, 2017 @14:22

Edhe futbollisti i tretë i Prishtinës këtë stinor ka kaluar një...

NË GJILAN

Bekim Isufi merr drejtimin e Dritës

BOROZANI/Arkiv

5 Nëntor, 2017 @22:48

Pasi që ofroi dorëheqjen pas ndeshjes ndaj Flamurtarit (1-1) dhe...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga