Të gjitha lajmet

11-SHET: ARGJENTINA - ISLANDA

Argjentina vs. Islanda, formacionet startuese

Argjentina vs. Islanda, formacionet startuese

16 Qershor, 2018 @13:00

Janë publikuar formacionet startuese të Argjentinës dhe Islandës rreth 1 orë para ndeshjes.

ORARI DHE TABELAT

Argjentina: Caballero; Tagliafico, Otamendi, Rojo, Salvio; Mascherano, Biglia; Meza, Messi, Di María; Agüero.

Islanda: Halldórsson; Árnason, Saevarsson, R.Sigurdsson,  Magnusson; Gudmundsson, Gunnarsson, Hallfredsson; Bjarnason, Finnbogason, G.Sigurdsson.

GRUPI C: FRANCA - AUSTRALIA

Teknologjia sjell fitoren e Francës

Fotot: FIFA&Sqauwka

16 Qershor, 2018 @12:24

Franca ka fituar ndeshjen e parë të Grupit C të Botërorit ndaj...

KASTRIOT REXHA

Lë kampionin

BOROZANI/ D.S.

16 Qershor, 2018 @11:15

Pas përfoljeve të shumta më në fund u zyrtarizua. Sulmuesi i...

DITARI RUS (2)

Dita e Cristianos

Fotot: Fifa/fb

16 Qershor, 2018 @10:53

E nisën shpejtë, nxitimthi, dhe shënuan nga penalltia. Patën edhe...

RISI

FFK me llogo të re, Kosova me fanella të reja

16 Qershor, 2018 @10:25

Janë prezantuar sot risitë nga FFK-ja. Federata e Futbollit të...

11-SHET: FRANCA-AUSTRALIA

Formacionet startuese: Franca - Australia

16 Qershor, 2018 @10:14

Janë përcaktuar 11-shet startuese të Francës dhe Australisë para...

GRUPI B: PORTUGALIA - SPANJA

Cristiano maestral, ndaj Spanjën

Fotot: FIFA/squawka

15 Qershor, 2018 @20:54

Përfundoi ndeshjen me hat-trick. Të parën në ndonjë Kampionat...

GRUPI C: FRANCA - AUSTRALIA

Teknologjia sjell fitoren e Francës

Fotot: FIFA&Sqauwka

16 Qershor, 2018 @12:24

Franca ka fituar ndeshjen e parë të Grupit C të Botërorit ndaj...

DITARI RUS (2)

Dita e Cristianos

Fotot: Fifa/fb

16 Qershor, 2018 @10:53

E nisën shpejtë, nxitimthi, dhe shënuan nga penalltia. Patën edhe...

11-SHET: FRANCA-AUSTRALIA

Formacionet startuese: Franca - Australia

16 Qershor, 2018 @10:14

Janë përcaktuar 11-shet startuese të Francës dhe Australisë para...

GRUPI B: PORTUGALIA - SPANJA

Cristiano maestral, ndaj Spanjën

Fotot: FIFA/squawka

15 Qershor, 2018 @20:54

Përfundoi ndeshjen me hat-trick. Të parën në ndonjë Kampionat...

11-SHET: PORTUGALIA - SPANJA

Portugalia - Spanja, startuesit

15 Qershor, 2018 @18:13

Janë publikuar formacionet startuese të përballjes derbi të...

Të gjitha lajmet nga Russia 2018