Të gjitha lajmet

CRISTIANO RONALDO

Arritje madhore

Arritje madhore

10 Korrik, 2016 @22:49

Arritje madhore
Arritje madhore
Arritje madhore
Arritje madhore

Cristiano Ronaldo ka fituar trofeun e parë dhe më të çmueshëm me Portugalinë në kontinentin e vjetër, por edhe në histori të vendit të tij sonte.

Para ndeshjes, por edhe para europianit ai kishte thënë disa herë se ëndrra e tij mbetet të fitojë diçka të madhe me Portugalinë - që ndodhi.

o

FERNANDO SANTOS

Inxhinieri fitues

10 Korrik, 2016 @22:40

Fernando Santos, përzgjedhësi i Portugalisë, ka arsyetuar gjithë...

CRISTIANO

Nuk mund të besojë

10 Korrik, 2016 @22:35

Cristiano Ronaldo pas lotëve të dëshpërimit është parë me lot...

KAMPIONI I RI I EUROPËS

Portugalia, kampione historike

10 Korrik, 2016 @21:14

Portugalia është triumfuese e EURO2016 me fitore minimale ndaj...

FINALJA

Pa Ronaldon

10 Korrik, 2016 @20:32

Portugalia ka mbetur pa lojtarin më të mirë të saj në finale të...

MËRGIM MAVRAJ

Mavraj i kthehet ekipit

10 Korrik, 2016 @18:51

Mërgim Mavraj është rikthyer te skuadra e tij nga Bundesliga,...

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

11 Tetor, 2016 @15:31

Pikërisht në këtë datë në vitin 2015, Shqipëria shënoi fitore...

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

8 Tetor, 2016 @11:26

Para ndeshjes me Bullgarinë mbrëmë, Antoine Griezmann e morri...

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10 Shtator, 2016 @12:20

UEFA ka bërë të ditur përmes një njoftimi se 659 klube do të...

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Lionel Messi, fitoi çmimin e më të mirit për stinorin 2014/15 nga UEFA-ja.

18 Korrik, 2016 @14:01

UEFA sot ka bërë të ditur listën prej 10 lojtarëve që kanë...

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

REUTERS/Arkiv

15 Korrik, 2016 @15:00

Ish sulmuesi i njohur i përfaqësueses ukrainase dhe ekipeve të...

Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016