Të gjitha lajmet

BERND LENO

Arsenal arrin marrëveshje për portierin e ri

Foto: dailyexpress

Arsenal arrin marrëveshje për portierin e ri

19 Qershor, 2018 @16:59

Skuadra e Arsenalit ka arritur marrëveshje me Bayer Leverkusenin për t’ua blerë portierin e tyre, Bernd Leno.

Njoftimin e ka bërë BBC Sport sot, ndërsa portieri 26 vjeç gjerman, që është pjesë e aspirinëve që prej vitit 2011, shpejt do të kuptohet se kur do të udhëtojë për në Londër, për të kryer testet mjekësore.

Petr Cech dhe David Ospina janë dy portierët ekzistues te Arsenali dhe ende është e paqartë se cili prej tyre do t’ia lëshojë rrugën Lenos.

22 milionë euro është dëmshpërblimi që topçinjtë do t’i paguajnë Leverkusenit për Lenon.

11-SHET: POLONIA-SENEGALI

Formacionet: Polonia-Senegali

19 Qershor, 2018 @15:10

Tashmë janë publikuar 11-shet startuese të përballjes së fundit...

GRUPI H: KOLUMBIA - JAPONIA

Fitore historike e futbollit aziatik!

Foto: ESPN

19 Qershor, 2018 @14:52

Në takimin e parë të ditës së sotme, Japonia ka shënuar fitore...

11-SHET: KOLUMBIA-JAPONIA

Kolumbia-Japonia, 11-shet startuese

Foto: FIFA

19 Qershor, 2018 @12:14

Janë publikuar 11-shet startuese të përballjes së parë të...

SHORTI I RAUNDI TË PARË KUALIFIKUES

Drita - Malmo, nëse kalohet raundi preliminar

BOROZANI/ D. S.

19 Qershor, 2018 @11:59

Është hedhur shorti për fazën e parë kualifikuese të Ligës së...

POLONIA

Të ‘70tat

19 Qershor, 2018 @11:45

Në kualifikimet për Kupën e Botës në vitin 1986, Shqipëria do...

JAPONIA

Kthimi i samurajëve

19 Qershor, 2018 @11:33

Trajneri boshnjak, Vahid Halilhodzic kishte larguar tri yjet kryesore...

AFRIKA JUGORE 2010

Viti i Del Bosques

REUTERS/Arkiv

19 Qershor, 2018 @10:18

Uruguai do të shembte ëndrrat edhe të një vendi tjetër për...

DITARI RUS (5)

Uragani

Fotot: FIFA & Squawka

18 Qershor, 2018 @21:09

Si kaloi dita e pestë e e Botërorit?  ZLATANI Pa Ibrahimovicin,...

WOLVES

Patricio transferohet në Premier League

18 Qershor, 2018 @18:07

Një nga skuadrat e sapo promovuar në Premier League, Wolverhapton...

TRANSFER

Hazard drejt largimit?

18 Qershor, 2018 @13:43

Eden Hazard drejt Spanjës? Këto spekulime kanë filluar që një...

GERARD DEULOFEU

Watford blen lojtarin e Barcelonës

Foto: FCBarcelona/fb

11 Qershor, 2018 @23:30

Skuadra nga Premier Liga angleze, Watford, ka zyrtarizuar blerjen e...

SPEKULIME

Shaqiri: S’mund të them asgjë

10 Qershor, 2018 @13:46

Pasi skuadra e tij, Stoke City, ra nga elita e futbollit anglez,...

SPURS

Kane nuk lëviz

8 Qershor, 2018 @17:00

Harry Kane do të mbetet te Spurs! Sulmuesi anglez ka nënshkruar...

Të gjitha lajmet nga Premier League