Të gjitha lajmet

FA CUP

Arsenal, Chelsea, Man Utd mësojnë rivalët e raundit IV

Arsenal, Chelsea, Man Utd mësojnë rivalët e raundit IV

9 Janar, 2017 @21:52

Favoritët e Premier Ligës kanë mësuar rivalët e rrethit të katërt të FA Kupës.

Shorti i plotë është shënuar mëposhtë:

Tottenham Hotspur v Wycombe Wanderers

Derby County v Leicester City

Oxford United v Newcastle United/Birmingham City

AFC Wimbledon/Sutton United v Cambridge United/Leeds United

Plymouth Argyle/Liverpool v Wolverhampton Wanderers

Southampton/Norwich City v Arsenal

Lincoln City/Ipswich Town v Brighton & Hove Albion

Chelsea v Brentford

Manchester United v Wigan Athletic

Millwall v Watford

Rochdale v Huddersfield Town

Burnley/Sunderland v Fleetwood Town/Bristol City

Blackburn Rovers v Barnsley/Blackpool

Fulham v Hull City

Middlesbrough v Accrington Stanley

Crystal Palace/Bolton v Manchester City

Ndeshjet do të zhvillohen mes datave 27 dhe 30 janar 2017.

OLIVIER GIROUD

Para nënshkrimit të kontratës

9 Janar, 2017 @21:33

Ylli i sulmit të Arsenalit, Olivier Giroud, ka bërë të ditur se...

The Best FIFA Men’s Playe

Cristiano Ronaldo, më i miri i vitit nga FIFA

9 Janar, 2017 @20:56

FIFA ka shpallur futbollistin më të mirë për vitin 2016. Në...

FIFA PUSKAS AWARDS

Goli i vitit nga Mohd Faiz Subri

9 Janar, 2017 @20:53

Goli i Mohd Faiz Subrit, nga gjuajtja e lirë, është fitues në...

THE BEST FIFA MEN'S COACH

Ranieri, trajneri i vitit

9 Janar, 2017 @20:50

Trajneri italian, Claudio Ranieri, i cili befasoi gjithë botën me...

FAZA PËRGATITORE

Hajvalia nis përgatitjet në borë

Kf Hajvalia/ Facebook

9 Janar, 2017 @19:48

Sot, edhe skuadra e Hajvalisë ka bërë të ditur se ka nisur fazën...

DEBATIK CURRI

Curri do titullin, Prishtina nis përgatitjet

Debatik Curri dhe Liridon Leci sot në stërvitje duke dëgjuar ndihmës trajnerin Mentor Miftari/ Foto: prishtinafc.com

9 Janar, 2017 @18:18

Skuadra e Prishtinës po kërkon titullin kampion të Kosovës këtë...

AMIR ABRASHI

Lëndim i pafat për Abrashin

9 Janar, 2017 @17:58

Ndeshja e djeshme miqësore ndërmjet Freiburgut dhe skuadrës nga...

FC PRISHTINA

5 lojtarë të Prishtinës stërviten te Greuther Furthi

Foto: fcprishtina.com

9 Janar, 2017 @17:54

Pas përfundimit të turneut të Prishtinës në Gjermani, turne i...

ZYRTARE

Mehmeti i bashkohet Muriqit në Gençlerbirligi

9 Janar, 2017 @17:27

Skuadrës së Vedat Muriqit, Gençlerbirligi, i është shtuar edhe...

VILLARREAL vs BARCELONA

Messi shpëton Barcelonën nga humbja e radhës

8 Janar, 2017 @23:45

Barcelona ishte shumë afër humbjes kundër Villarrealit, por...

VALON BEHRAMI

Udinese zyrtarizon Behramin

17 Gusht, 2017 @19:10

Pas 5 viteve karrierë në Gjermani e Angli, mesfushori mitrovicas,...

JOSELU

Newcastle merr ish madrilenin

16 Gusht, 2017 @15:18

Skudara e Rafa Benitezit, Newcastle United, ka arriutr marrëveshje...

JESE RODRIGUEZ

Stoke merr lojtarin e Realit

16 Gusht, 2017 @10:47

Para pak çastesh Stoke City ka bërë të ditur se ka arritur...

MESFUSHORI KREATIV ISLANDEZ

Sigurdsson te Everton

16 Gusht, 2017 @8:54

Pas bisedimeve të shumta, Everton së fundi është pajtuar që të...

PREJ ANGLIE NË TURQI

Galatasaray zyrtarizon Feghoulin

14 Gusht, 2017 @20:32

Skuadra turke Galatasaray ka zyrtarizuar blerjen e futbollistit të...

Të gjitha lajmet nga Premier League