Të gjitha lajmet

REFERJA NË LIGËN AMATORE

Asistentja Bueno, kap vëmendjen e të gjithëve

Asistentja Bueno, kap vëmendjen e të gjithëve

18 Prill, 2017 @14:43

Asistentja Bueno, kap vëmendjen e të gjithëve
Asistentja Bueno, kap vëmendjen e të gjithëve
Asistentja Bueno, kap vëmendjen e të gjithëve

Asistentja e një takimi në ligën amatore të Brazilit në futboll, ka marrë vëmendjen e gjithë botës sot, kur u publikuan fotografitë e saja nga ndeshja e fundit.

Ajo bile ka tërhequr vëmendjen edhe të lojtarëve në fotografinë e përbashkët para ndeshjes, derisa modelja Denisa Bueno kishte lagur maicën e saj!

ERNESTO VALVERDE

Valverde njofton për largim!

18 Prill, 2017 @14:37

Trajneri i Athletic Bilbaos, Ernesto Valverde, ka njoftuar klubin e...

DIEGO SIMEONE

Përgatitet oferta e madhe për Simeonen!

18 Prill, 2017 @14:22

Raportet e sotme nga gazetat italiane mund ta kenë frikësuar...

MATTEO MUSACCHIO

Milan ‘siguron’ mbrojtësin e Villarealit

18 Prill, 2017 @14:12

Qendërmbrojtësi 26 vjeçar nga Argjentina, Matteo Musacchio, pritet...

PËRCAKTOHEN ZYRTARËT E NDESHJEVE

Vula e Kosumi, kryesorë në gjysmëfinale

BOROZANI/A. Paçarizi

18 Prill, 2017 @11:40

Janë caktuar zyrtarët e ndeshjeve të kthimit gjysmëfinale të...

PARA NDESHJES: LEICESTER-ATLETICO

Leicester i koncentruar te Atletico

Foto: championsleague/facebook

18 Prill, 2017 @10:33

Befasia e stinorit të kaluar në Premier Ligë, tashmë ka shkruar...

PARA NDESHJES: REAL-BAYERN

Zidane kërkon kujdes para Bayernit

Foto: championsleague/facebook

18 Prill, 2017 @10:10

Ndeshja e kthimit ndërmjet Real Madridit dhe Bayernit zhvillohet...

BIRMINGHAM CITY

Shpëtimi Redknapp!

18 Prill, 2017 @9:41

Skuadra e Birmingham Cityt, që bën gara në Champiopnship të...

PARA GJYSMËFINALEVE

Gjysmëfinalistët e Kupës, gati për ndeshjet përcaktuese

BOROZANI/A. Paçarizi

17 Prill, 2017 @22:17

Skuadrat e Besës, Trepçës, Llapit dhe Drenicës kanë botuar sot...

MIDDLESBORUGH-ARSENAL

Sanchez e Ozil, për fitore

Foto: premierleague.com

17 Prill, 2017 @21:40

Arsenal ka shënuar fitoren e dytë në 6 ndeshjet e fundit në...

TERMINET E XHIROS XXVII

Feronikeli hap xhiron XXVII, terminet e ndeshjeve

BOROZANI/ A. Paçarizi

17 Prill, 2017 @21:19

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) sot ka bërë të ditur...

PREMIER LEAGUE

Shkruhet historia, Brightoni në Premier League!

Foto nga festa e Brightonit për ngjitjen në Premier League

17 Prill, 2017 @19:52

Edhe pse ende nuk ka përfunduar zyrtarisht sezoni, skuadra e...

STAMFORD BRIDGE

Përfundon epoka John Terry!

17 Prill, 2017 @19:31

Përmes një konfirmimi zyrtar, klubi i Chelseat ka njoftuar që në...

PLAYER OF THE WEEK

Shpëtim Idrizi, lojari i xhiros XXVI

17 Prill, 2017 @13:20

Trepça’89 pas dy xhirove pa fitore, iu kthye triumfit dhe morri...

VLLAZNIA-PARTIZANI

Shkodranët ndalin Partizanin, Kukësi mbetet lider

16 Prill, 2017 @19:50

Partizani i Tiranës nuk ka arritur që të shënojë fitore në duel...

UNITED - CHELSEA

United vs. Chelsea, notat e lojtarëve

16 Prill, 2017 @19:32

Sipas Eurosport, këto janë notat e lojtarëve të Manchester United...

NË ELITËN E FRANCËS

Tifozët sulmojnë lojtarët kundërshtarë

16 Prill, 2017 @18:59

Dueli ndërmjet Bastisë dhe Lyonit në elitën e Francës është...

UNITED - CHELSEA

United fiton dhe hap garën për titull

16 Prill, 2017 @17:56

Me fitoren e Manchester United u mbyll ndeshja kryesore e xhiros në...

KOSOVA(P)-VUSHTRRIA

Vushtrria këndellet me fitore

BOROZANI/Arkiv

16 Prill, 2017 @16:33

Skuadra e Vushtrrisë ka shënuar fitore të lehtë sot ndaj Kosovës...

VLLAZNIA-RAHOVECI

Mustafa e Livoreka sjellin fitoren e Vllaznisë

16 Prill, 2017 @16:26

Skuadra e Vllaznisë së Pozharanit ka shënuar fitoren e radhës në...

VËLLAZNIMI-R.SADIKU

Vëllaznimi i afrohet kreut

16 Prill, 2017 @16:20

Pas humbjes së Flamurtarit në këtë xhiro nga 2 Korriku,...

IGOR TUDOR

Galatasaray shkarkon trajnerin kroat

Igor Tudor, trajner i deritashëm i Galatasarayit/ Foto: fanatik.com.tr

18 Dhjetor, 2017 @15:39

Trajneri i deritashëm i Galatasarayit të Stambollit, Igor Tudor,...

HEARTS - CELTIC

Celtic mposhtet pas 69 ndeshjeve

18 Dhjetor, 2017 @11:33

Gjiganti skocez Celtic, duke u mposhtur nga Hearts me rezultat 4-0, e...

LEGJENDA

Penzionohet Leite Kaka

17 Dhjetor, 2017 @17:29

Përmes një postimi zyrtar, Leite Kaka ka njoftuar penzionimin e tij...

REAL MADRID - GREMIO

Botërori i klubeve, vendoset nga Cristiano Ronaldo

Foto: fifa/facebook

16 Dhjetor, 2017 @20:18

Real Madrid për herë të tretë fiton titullin e kampionit të...

VALONI VS MËRGIMI

Përballja e Berishëve pa gola

16 Dhjetor, 2017 @18:57

Valon Berisha dhe Mërgim Berisha janë përballur sot në ndeshjen e...

Të gjitha lajmet nga International