Të gjitha lajmet

NGA LAUSSANNE TE MAINZ

Benjamin Kololli në Bundesligë

Benjamin Kololli në Bundesligë

30 Gusht, 2017 @13:53

Mesfushori i reprezentacionit të Kosovës, Benjamin Kololli, pritet që të zyrtarizohet si lojtar i ri i Mainzit në Bundesligë, ka bërë të ditur sot Panorama Sport, duke u bazuar në mediat italiane.

Kololli 25 vjeç që në Kosovë luan si mbrojtës krahu, që të njejtën e bën edhe në mes të fushës, shpejt pritet që të lë Laussannen në Zvicër për tu bërë pjesë e ekipit të Mainzit në Bundesligë.

KWADWO ASAMOAH PARA LARGIMIT

Asamoah afër Galatasarayit

30 Gusht, 2017 @13:44

Mesfushori i palodhshëm i Juventusit, Kwadwo Asamoah, po vazhdon...

GABRIEL BARBOSA DREJT BENFICAs

Barbosa para zyrtarizimit te Benfica

Foto: fcinter.it

30 Gusht, 2017 @13:37

Inter është shumë afër që të huazojë sulmuesin Gabriel Barbosa...

LUCAS PEREZ DREJT DEPORTIVOS

Perez rikthehet në Spanjë

30 Gusht, 2017 @13:33

Sulmuesi për të cilin Arsenal pagoi stinorin e kaluar 20 milionë...

JEREMY TOLJAN TE BORUSSIA DORTMUND

Reprezentuesi gjerman, zyrtarizohet te Dortmund

Foto: bvb.de

30 Gusht, 2017 @13:06

Skuadra e Borussia Dortmundit para pak çastesh ka zyrtarizuar...

KIERAN GIBBS KALON TE WBA

Gibbs ndërron ambient në Premier Ligë

30 Gusht, 2017 @12:53

Mbrojtësi 27 vjeçar i Anglisë, që deri sot ka djersitur fanellën...

DOUGLAS PEREIRA TE BURSASPOR

Prej Barcelonës te Bursa

30 Gusht, 2017 @12:32

Mbrojtësi i krahut të Barcelonës, pritet që shpejt të...

NICOLAS BURDISSO TE TORINO

Ish mbrojtësi i Romës dhe Interit, te Torino

30 Gusht, 2017 @12:22

Tuttomercatoweb ka bërë të ditur pak më parë se ish-mbrojtësi i...

BENEDIKT HOWEDES TE JUVENTUS

Gjermani arrin te Juventus

30 Gusht, 2017 @12:06

Mbrojtësi me përvojë, gjermani 29 vjeç, 187 centimetra i gjatë,...

FORMACIONI I MUNDSHËM

Edhe Latifi pritet të jetë startues te Panucci

Foto: FSHF

30 Gusht, 2017 @10:17

Selektori i ri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, gjatë...

VALON BERISHA

Berisha shpreson në kundërsulme

30 Gusht, 2017 @10:09

Mesfushori më i mirë i përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha,...

JEREMY TOLJAN TE BORUSSIA DORTMUND

Reprezentuesi gjerman, zyrtarizohet te Dortmund

Foto: bvb.de

30 Gusht, 2017 @13:06

Skuadra e Borussia Dortmundit para pak çastesh ka zyrtarizuar...

BENEDIKT HOWEDES TE JUVENTUS

Gjermani arrin te Juventus

30 Gusht, 2017 @12:06

Mbrojtësi me përvojë, gjermani 29 vjeç, 187 centimetra i gjatë,...

ZYRTARE

Emre Mor zyrtarizohet te Celta Vigo

29 Gusht, 2017 @19:23

Dyshja që pritej të ishte e ardhmja e Dortmundit, Ousmane Dembele...

EKIPET SHKRUAJNË

Liverpool dhe Leipzig, zyrtarizojnë marrëveshjen

29 Gusht, 2017 @9:26

Para pak çastesh, Liverpool dhe Leipzig, thuajse në të njejtën...

ZYRTARE

Dortmundi zyrtarizon Yarmolenkon

28 Gusht, 2017 @17:22

Pas largimit të Demebeles drejt Barcelonës, Dortmundi ka reaguar...

Të gjitha lajmet nga Bundesliga