Të gjitha lajmet

SHQIP NË BOTË

Bersant Celina shënon ndaj Sunderlandit

Bersant Celina shënon ndaj Sunderlandit

26 Shtator, 2017 @22:04

Në takimin që po luhet momentalisht mes Ipswichit dhe Sunderlandit, golin e tretë për vendasit e ka shënuar Bersant Celina.

Celina shënoi në minutën e 55’ të ndeshjes, ndërkohë tash po zhvillohet minuta e 62’ e takimit dhe rezultati shënon 4-1.

SHQIP NË BOTË

Lirim Kastrati debuton me gol në Ligën e Kampionëve U19

26 Shtator, 2017 @18:32

Në takimin e zhvilluar sot ndaj Dinamos së Bukureshtit, Lirim...

ORARI, NDESHJET DHE GJYQTARËT

Terminet dhe referët e ndeshjeve të xhiros VII

26 Shtator, 2017 @13:26

Federata e Futbollit të Kosovës ka bërë të ditur sot terminet e...

GRUPI H

‘Signal Iduna Park’ teston kampionët e Evropës

26 Shtator, 2017 @13:18

Njëjtë sikur vitin e kaluar, edhe këtë vit Dortmundi e Reali...

ORARI DHE REFERËT XHIRO VII

Referët dhe terminet e xhiros së mesjavës

BOROZANI/Erdis Driza/ Arkiv

26 Shtator, 2017 @13:18

Federata e Futbollit të Kosovës ka bërë të ditur sot terminet e...

BOROZANI TEAM OF THE WEEK

11-shja e javës nga top ligat evropiane

26 Shtator, 2017 @12:59

Pas ndeshjeve të zhvilluara në top ligat evropiane, kjo është...

ARSENAL - WBA

Lacazette në formë, Arsenali fiton

25 Shtator, 2017 @22:50

Ashtu si të gjitha skuadrat favorite këtë xhiro, edhe Arsenali ka...

SHQIPTARI NË ANGLI

Hadërgjonaj i lumtur me debutimin në Premiership

24 Shtator, 2017 @23:15

Mbrojtësi i krahut me origjinë nga Kosova, Florent Hadërgjonaj, ka...

LEICESTER - LIVERPOOL

Mignolet vendimtar, Liverpooli i rikthehet fitoreve

23 Shtator, 2017 @20:29

Pas dy xhirove pa fitore dhe eliminimit nga Kupa e Ligës, Liverpooli...

SOUTHAMPTON - UNITED

Përsëri Lukaku, United merr 3 pikë në St.Mary’s

Foto: BBC

23 Shtator, 2017 @18:13

Përkundër faktit që nuk zhvilloi një paraqitje të ngjajshme me...

Të gjitha lajmet nga Premier League