Të gjitha lajmet

NACI SENSOY

Besiktasi duhet të ketë kujdes

Besiktasi duhet të ketë kujdes

16 Shtator, 2015 @10:00

Naci Sensoy, trajneri me origjinë nga Prizreni, ka analizuar Skënderbeun për mediat turke para ndeshjes Skënderbeu-Besiktas, në Europa League. 

“Skënderbeu është ekip serioz dhe hiç ndeshjen me Dinamo Zagrebin, ata nuk dinë për humbje si vendas” ka thënë Sensoy për Sabah-un sot.

Olayinka dhe Progni, janë të rrezikshëm,” ka shtuar ish trajneri i Kukësit dhe Bylisit, citon gazeta. 

Nëse Besiktasi nuk e merr seriozisht këtë ndeshje mund të ketë probleme, ka vlerësuar ndër të tjera Sensoy.

GRUPI D

Juve përmbys Cityn

15 Shtator, 2015 @21:23

​Skuadra e Juventusit është kthyer me tre pikë nga Anglia, në...

GRUPI C

Griezmann ngrin turqit

15 Shtator, 2015 @21:22

Kampioni i Turqisë, Galatasaray, është treguar i plogësht në...

GRUPI B

United befasohet në Holandë

15 Shtator, 2015 @21:22

​Trajneri i Manchester Unitedit, Louis van Gaal, ka përjetuar një...

EUROPA - PRISHTINA

Goli si mysafir jep shpresë

28 Qershor, 2018 @18:50

Prishtina ka shënuar barazimin e parë në një garë të UEFA-së...

FORMACIONI STARTUES I PRISHTINËS

11-shja e Prishtinës ndaj Europës

Foto: prishtinafc.com

28 Qershor, 2018 @14:37

Skuadra e Prishtinës dy orë para ndeshjes ka publikuar formacionin...

DUELI I EUROPALIGËS

Këtu mund ta ndiqni direkt Europa-Prishtina

Fotot: prishtinafc.com

28 Qershor, 2018 @13:52

Pas udhëtimit 21 orësh të Prishtinës dhe arritjes së ekipit në...

ROSSONERI

Milan përjashtohet nga garat evropiane

27 Qershor, 2018 @17:29

Për shkak të thyerjes së rregullave të fair-playit financiar,...

NISEN

Prishtina prej Tirane në Londër, pastaj Gjibraltar

Pamje nga seanca e fundit stërvitore e Prishtinës/ Foto: prishtinafc.com

26 Qershor, 2018 @10:43

Skuadra e Prishtinës do të fluturojë përgjatë gjithë Evropës...

Të gjitha lajmet nga Europa League