Të gjitha lajmet

JUVE

Bianconeri, Llorente 14

REUTERS

Bianconeri, Llorente 14

1 Korrik, 2013 @21:23

Sulmuesi i përfaqësueses spanjolle, Fernando Llorente, që u transferua në Juventus pritet të merr fanellën me numër 14 te bianconerët. 

Ai u vonua për 90 minuta në aeroport dhe u prit nga rreth 50 tifozë të Juventusit aty. Tani më ish sulmuesi i Athletic Bilbaos, 28 vjeçari Llorente, do të prezentohet për media nesër pasdite ndërsa spekulohet nga mediat italiane se do të bart fanellën me numër 14 të Zonjës së Vjetër nga Torino. 

KOLAROV

Juve dhe Galata në luftë

REUTERS

1 Korrik, 2013 @14:04

Krahmbrojtësi i Manchester Cityt, Aleksandar Kolarov, është i...

BARÇA

Operohet Neymar!

REUTERS

1 Korrik, 2013 @13:42

Sulmuesi fantastik brazilian, Neymar, që e mbylli Kupën e...

ROSSONERI

Honda pranon Milanin

REUTERS

1 Korrik, 2013 @11:40

Corriere dello Sport ka raportuar sot se Milan ka arritur...

MAN UTD

Moyes në stërvitje

Man Utd Official

1 Korrik, 2013 @10:41

Trajneri i ri i Manchester United, David Moyes, sot ka arritur në...

SPAL - ATALANTA

Shqiptarët rezervë, Atalanta mposhtet nga befasia

17 Shtator, 2018 @22:32

Ish lojtari i Atalantës, Andrea Petagna (23 vjeç), ka shënuar dy...

PAS NDESHJES JUVENTUS-SASSUOLO

Costa pritet të dënohet rëndë

17 Shtator, 2018 @12:47

Pas një gjesti të ulët, josportiv, mesfushori i Juventusit,...

CAGLIARI - MILAN

Higuain shpëton Milanin

Foto: ACMilan/tw

16 Shtator, 2018 @21:39

Sulmuesi argjentinas i Milanit, Gonzalo Higuain, me golin e tij të...

EMPOLI - LAZIO

Parolo vendos

16 Shtator, 2018 @18:52

Ka ardhur fitorja e dytë të stinorit për Lazion e Valon Berishës,...

JUVENTUS - SASSUOLO

Cristiano i thotë ‘buongiorno’ Serie A-së

16 Shtator, 2018 @15:55

Ka shënuar golat e parë në Serie A dhe tashmë, Cristiano Ronaldo,...

Të gjitha lajmet nga Serie A