Të gjitha lajmet

TICKETS

Biletat Kosovë-Maqedoni, nesër në shitje

Foto: fiba.basketball/arkiv

Biletat Kosovë-Maqedoni, nesër në shitje

11 Shtator, 2018 @21:15

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) ka bërë të ditur në një njoftim të saj se biletat për ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Maqedonisë që zhvillohet më 13 shtator të enjten, do të dalin në shitje nesër.

Mirëpo, FBK nuk ka bërë të ditur pikat e shitjes së biletave në atë njoftim, edhe pse zakonisht ato janë shitur para “Newbornit” në Prishtinë.

ORARI I NDESHJEVE dhe GRUPET

Çmimi i biletave për këtë ndeshjes është 2 (dy) dhe 10 (dhjetë) euro.

12-SHJA E KOSOVËS

DAMIR MULAOMEROVIC

Kemi ndryshuar filozofinë e ekipit

Selektori i Kosovës, Damir Mulaomerovic/ Foto: FBK

11 Shtator, 2018 @21:09

Selektori i Kosovës, Damir Mulaomerovic, në konferencën e sotme...

MITROVICË

Trepça siguron vendorët

BOROZANI/ Arkiv

11 Shtator, 2018 @20:26

Skuadra e Trepçës, që në stinorin e kaluar nuk arriti të kap...

TRANSFERET

Vazhdohet afati kalimtar

BOROZANI/Arkiv

11 Shtator, 2018 @15:50

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) përmes një njoftimi në...

LISTA PËRFUNDIMTARE

Mulaomerovic përcakton 12-shen e Kosovës ndaj Maqedonisë

Foto: FBK

11 Shtator, 2018 @14:12

Selektori i Kosovës, Damir Mulaomerovic, pas gati dy javë...

DUELET E SUPERKUPËS

Superkupa këtë fundjavë

BOROZANI/ A. P.

10 Shtator, 2018 @13:00

FBK ka përcaktuar orarin e ndeshjeve të Superkupës për femra dhe...

PARA NDESHJES ME KOSOVËN

Hendrix i kthehet Maqedonisë

Foto: SportMak/fb

10 Shtator, 2018 @10:55

Përkundër paralajmërimeve se nuk do të jetë pjesë e...

BASHKIMI

I huaji i parë i kampionit, nga Suedia

Foto: gowyo.com

9 Shtator, 2018 @21:23

Kampioni aktual i Superligës së Kosovës në basketboll, Bashkimi,...

ZYRTARE

Dy vendorë dhe një amerikan, Vëllaznimi zyrtarizon përforcimet

BOROZANI / A.P

9 Shtator, 2018 @20:48

Pak para fillimit të Ligës së Parë të Kosovës në basketboll,...

ELVAN ILJAZI

Iljazi kthehet te Bashkimi

BOROZANI/ E. D.

9 Shtator, 2018 @16:01

Basketbollisti i dikurshëm i Bashkimit dhe i RTV 21, pas një...

KAMPIONI

Karanezi e Peci te Bashkimi

9 Shtator, 2018 @14:40

Kampioni aktual i Superligës së Kosovës në basketboll, Bashkimi,...

DAMIR MULAOMEROVIC

Kemi ndryshuar filozofinë e ekipit

Selektori i Kosovës, Damir Mulaomerovic/ Foto: FBK

11 Shtator, 2018 @21:09

Selektori i Kosovës, Damir Mulaomerovic, në konferencën e sotme...

LISTA PËRFUNDIMTARE

Mulaomerovic përcakton 12-shen e Kosovës ndaj Maqedonisë

Foto: FBK

11 Shtator, 2018 @14:12

Selektori i Kosovës, Damir Mulaomerovic, pas gati dy javë...

KOSOVA

Kosova U14, pjesë e turneut në Bullgari

Foto: FBK

6 Shtator, 2018 @15:34

Pas Kampit Nacional të organizuar në fillim të muajit korrik në...

SELEKTORI I RI

Mulaomerovic: Dua të jem fitues

Foto: FBK

31 Gusht, 2018 @21:15

Selektori i ri i Kosovës në basketboll, Damir Mulaomerovic, në...

NË SKENË

Mulaomerovic nesër para mediave

Foto: vecernji/hr

30 Gusht, 2018 @14:02

Selektori i ri i Kosovës, Damir Mulaomerovic, nesër për herë të...

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja