Të gjitha lajmet

GJILANI

Bora s’e ndal fillimin e stërvitjeve të Gjilanit

Bora s’e ndal fillimin e stërvitjeve të Gjilanit

10 Janar, 2017 @18:47

Bora s’e ndal fillimin e stërvitjeve të Gjilanit

Skuadra e Gjilanit sot në kushte të vështira ka zhvilluar seancën e parë stërvitore në kuadër të përgatitjeve për pjesën e dytë të këtij kampionati.

Stadiumi i mbuluar me borë, nuk i ka ndaluar futbollistët e kësaj skuadre që të fillojë përgatitjet.

Gjilani pjesën e parë të kampionatit e përfundoi në pozitën e gjashtë në Superligë.

BUNDESLIGA

Mavraj në garë për mbrojtësin më të mirë

10 Janar, 2017 @18:38

Mërgim Mavraj është në garë për mbrojtësin më të në...

AMIR ABRASHI

Lajm i mirë nga Abrashi

10 Janar, 2017 @18:28

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Amir Abrashi, ka marr lajm të...

AGON MEHMETI

Mehmeti në stërvitjen e parë me Gençlerbirligin

10 Janar, 2017 @18:18

Sulmuesi kosovar, Agon Mehmeti, sot ka zhvilluar seancën e parë...

RUSSIAN FOOTBALL NEWS

Bernard Berisha, ndër 50 më të mirët në Rusi

10 Janar, 2017 @18:11

Mesfushori ofansiv i Kosovës, Bernard Berisha, është përfshirë...

TRANSFER

Nga Bayerni te Schalke

10 Janar, 2017 @17:50

Mbrojtësi gjerman i Bayern Munchenit, Holger Badstuber, në pjesën...

PETER CROUCH

Crouch vazhdon me Stoke Cityn

10 Janar, 2017 @11:54

Sulmuesi shtatëgjatë, Peter Crouch, ka vazhduar kontratën me...

FIFA WORLD CUP

Kampionati Botëror, prej 32 në 48 pjesëmarrës

REUTERS/ Arkiv

10 Janar, 2017 @11:17

Kupa e Botës prej vitit 2026 do të ketë 48 përfaqësuese...

EFL CUP

Mesjava me gjysmëfinalet e Kupës

10 Janar, 2017 @10:18

Pas fundjavës me FA Cup, mesjava në Angli vazhdon me gjysmëfinalet...

MARTIN ODEGAARD

Odegaard huazohet në Eredivisie

10 Janar, 2017 @8:55

Talenti i madh norvegjez i blerë nga Real Madridi vite më parë,...

ÇMIMET NGA FIFA

Publikohen votat e De Biasit

9 Janar, 2017 @22:14

Pas mbrëmjes ‘gala’ ku FIFA i dhuroi çmimet për më të mirët e...

SUPERLIGA

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Prishtina

25 Shkurt, 2017 @12:58

Ferizaj dhe Prishtina po përballen mes veti në kuadër të xhiros...

VIDEO

Berisha i jashtëzakonshëm, tjetër super gol

25 Shkurt, 2017 @11:56

Goli i Besart Berishës në minutën 82’, i ka siguruar fitoren...

KOLUMNE

Nga Anamorava në Shkup, derbi

Para derbit Gjilani - Drita/ Fotografitë janë marrë nga faqet e Facebookut të ekipeve dhe tifozërive përkatëse.

25 Shkurt, 2017 @9:05

Tashmë pritjes po i vie fundi. Rikthimi i fazës pranverore të...

KUPA E KOSOVËS

Sistemi i garave të Kupës së Kosovës

Pamje nga finalja e kaluar/ BOROZANI/A.P

24 Shkurt, 2017 @17:22

Sot u hodh shorti i çerekfinaleve të Kupës së Kosovës. Sistemi i...

STIPE MESIC NË KOSOVË

FFK priti ish-presidentin kroat

Foto: FFK

24 Shkurt, 2017 @13:32

Kryetari i FFK-së, z. Fadil Vokrri me bashkëpunëtorë,...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga