Të gjitha lajmet

ÇEREKU I PARË: LEVSKI-BASHKIMI

Ç1: Bashkimi në epërsi pas 10 minutash

Ç1: Bashkimi në epërsi pas 10 minutash

15 Prill, 2018 @16:29

Levski 2014
Bashkimi
Levski 2014 15 : 18 Bashkimi

REZULTATI I ÇEREKUT TË PARË

Bashkimi ka pëfunduar çerekun e parë të finales së BIBL-it në epërsi ndaj Levskit, me rezultat 18-15.

Tmusic me 5 pikë, është më efikasi në ekip aktualisht.

FORMACIONET STARTUESE

5-shet: Levski-Bashkimi

15 Prill, 2018 @15:51

Pak çaste para fillimit të ndeshjes finale të Final Fourit në...

FINAL FOUR

Vendi i tretë në BIBL, u vendos pas vazhdimeve

15 Prill, 2018 @15:12

Dy skuadrat më të mira të stinorit të rregullt në BIBL, Rilski...

THE BEST

Dwayne Benjamin MVP i stinorit në BIBL

Foto: balkanleague.net

15 Prill, 2018 @11:24

Lojtari i Blokotenhas, Dwayne Benjamin, është zgjdhur MVP i...

PARA NDESHJES: BASHKIMI-LEVSKI

Sot, finalja!

Foto: balkanleague.net

15 Prill, 2018 @11:09

Pas ndeshjeve gjysëmfinale të zhvilluara dje, ku fituan befasisht...

GAME 1: PORTLAND - PELICANS

Pelikanët mposhtin Portlandin si mysafir

Foto: nba.com

15 Prill, 2018 @10:53

New Orleans Pelicans startoi Play Offin duke e mposhtur Portland...

GAME 1: PHILY - HEAT

Nga disavantazhi në fitore

Foto: nba.com

15 Prill, 2018 @9:56

Philadelphia 76ers nga disavantazhi prej 12 pikëve, arriti ta mposht...

GAME 1: TOR-WAS

Fillojnë me fitore

15 Prill, 2018 @9:20

Skuadra kanadeze Toronto Raptors, në ndeshjen e parë të Play...

SERIA E KOLUMNEVE PËR PLAYOFF (3)

Çerekfinalet e Euroligës: Olympiacos – Žalgiris

Fotot: euroleague.net

15 Prill, 2018 @7:30

Ky do të jetë ballafaqimi i vetëm ku përveç se ndeshen në...

ABA LEAGUE

Buduçnost me triumf historik në ABA ligë

Foto: aba-liga.com

14 Prill, 2018 @23:57

Skuadra nga Podgorica, Buduçnost, për herë të parë në histori...

GAME 1: GSW - SPURS

Kampioni tregon forcën, 1-0 ndaj Spurs

14 Prill, 2018 @22:33

Në duelin e parë të Play Off-it të sivjetëm në NBA, kampioni...

EUROBASKET AWARDS

Dy lojtarë të Bashkimit, në ekipin më të mirë të BIBL

17 Prill, 2018 @11:42

Pas përfundimit të Final Fourit në Ligën Ballkanike dhe fitores...

LEVSKI-BASHKIMI

Finalja, e pakalueshme për Bashkimin

15 Prill, 2018 @17:48

Finalja e dytë e vitit me radhë dhe Bashkimi përsëri nuk e arrin...

ÇEREKU I TRETË: LEVSKI-BASHKIMI

5 pikë larg titullit

15 Prill, 2018 @17:29

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes Levski-Bashkimi,...

PJESA E PARË: LEVSKI-BASHKIMI

Levski shkon në pushim me avantazh

15 Prill, 2018 @16:54

Levski i Sofjes ka arritur të rikthehet në çerekun e dytë me...

FORMACIONET STARTUESE

5-shet: Levski-Bashkimi

15 Prill, 2018 @15:51

Pak çaste para fillimit të ndeshjes finale të Final Fourit në...

Të gjitha lajmet nga Balkan League