Të gjitha lajmet

CHAMPIONSHIP

Celina e Nuhiu, asnjë minutë në përballjet e sotme

Celina e Nuhiu, asnjë minutë në përballjet e sotme

5 Gusht, 2017 @18:05

Celina e Nuhiu, asnjë minutë në përballjet e sotme

Dyshja e sulmit të reprezentacionit të Kosovës, Bersat Celina dhe Atdhe Nuhiu, nuk janë futur për asnjë minutë në fushë në ndeshjet e sotme të ekipeve të tyre, në stinorin e ri që nisi në Championship.

Trajneri i Celinës, Mick McCarthy, kreu vetëm dy zëvendësime në fitoren e Ipswich Townit 1-0 ndaj Birmingham Cityt, derisa Celina e shikoi ndeshjen nga banka rezervë.

Ndërsa, Nuhiu gjithashtu mbeti në bankën rezervë përgjatë 90 minutave lojë të ekipit të tij, Sheffield Wednesday, që u mposht nga Preston North End, 1-0.

SUPERKUPA E HOLANDËS

Rashica startues në Superkupë

5 Gusht, 2017 @17:26

Pas gjysëm ore (18:00) nis përballja e Superkupës së Holandës,...

EUROPA LEAGUE

Ndryshon data për Shkëndija - Milan

5 Gusht, 2017 @14:21

Për shkak të ndeshjes mes Vardarit dhe Fenerbahçes, që zhvillohet...

MIQËSORE: FERONIKELI-KEK

Nikli e lë KEK-un në tension të ulët

4 Gusht, 2017 @20:17

Në ndeshjen miqësore të zhvilluar ndërmjet Feronikelit dhe...

OPINION

Parashikim sezonal i Championshipit

4 Gusht, 2017 @15:52

Vitin e kaluar, Championship kishte trajnerë me më shumë tituj të...

PASQYRA

Mediat italiane: Kujdes Hasanin e Ibraimin

Foto: kfshkendija.com

4 Gusht, 2017 @15:27

Me t’i rënë Shkëndija në short Milanit, mediat italiane kanë...

OPINION

Parashikimi i stinorit në Ligue 1

4 Gusht, 2017 @15:09

Carlo Ancelotti ka një sozie në Ligue1. Unai Emery! Pas Ancelotti...

DEKLAROHET MONTELLA

Montella: S’i njoh, por do të mësoj për ta

4 Gusht, 2017 @14:45

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella, ka komentuar rivalin e radhës...

MILIONAT

Duelet në miliona euro

4 Gusht, 2017 @14:10

Faqja gjermane e specializuar për llogaritje të transfereve të...

EUROPA LEAGUE PLAY-OFF

Shorti i plotë i Europa League

4 Gusht, 2017 @13:29

Pas shortit të Champions Leagues, në Nyon të Zvicrës u mbajt edhe...

SHKËNDIJA - MILAN

Konfirmohet stadiumi për ndeshjen Shkëndija - Milan

4 Gusht, 2017 @13:27

Menjëherë pas shortit të Europa Leagues, ku u vendos që...

OPINION

Parashikim sezonal i Championshipit

4 Gusht, 2017 @15:52

Vitin e kaluar, Championship kishte trajnerë me më shumë tituj të...

AUDI CUP

Bare shënon, Atletico fiton Audi Cup

2 Gusht, 2017 @23:31

Pas fitores ndaj Bayernit mbrëmë, Liverpooli u mposht në finalen e...

AUDI CUP SEMI'S

Liverpooli deklason Bayernin, arrin finalen

1 Gusht, 2017 @23:36

Pas Atletico Madridit, finalisti i dytë i ‘Audi Cup’ është...

MEDIA

Fernando drejt Galatasarayt?

1 Gusht, 2017 @16:13

Mesfushori brazilian i Manchester Cityt, Fernando, duket se është...

ARSENAL

Alexis rikthehet në Londër

1 Gusht, 2017 @15:40

Përkundër zërave për një largim të mundshëm nga Arsenali,...

Të gjitha lajmet nga Premier League