Të gjitha lajmet

SHQIP

Celina shënon në humbjen e Ipswichit

Celina shënon në humbjen e Ipswichit

9 Shtator, 2017 @16:58

Në takimin që Ipswichi sot e humbi 2-1 nga skuadra e QPR-së, golin e vetëm të skuadrës e shënoi Bersant Celina.

Celina u inkuadrua në lojë në minutën e 76’ të ndeshjes, ndërsa golin e shënoi në minutën e 89’, por që ky gol nuk mjaftoi që skuadra e tij të largohej me pikë nga fusha.

Pas 6 xhirove të para të Championshipit, Ipswich gjendet në pozitën e katërt me 12 pikë.

ARSENAL - BOURNEMOUTH

Arsenali gjen fitoren

9 Shtator, 2017 @16:52

Duket se pushimi i kombëtareve i ka bërë mirë Arsenalit. Skuadra...

LEICESTER - CHELSEA

E treta me radhë për Chelsean

9 Shtator, 2017 @16:51

Pas humbjes në xhiron e parë me Burnleyn, Chelsea nuk di më për...

CITY - LIVERPOOL

City deklason Liverpoolin dhe merr kreun

9 Shtator, 2017 @14:28

Në ndeshjen hapëse të xhiros së IV në Premier League, Manchester...

REAL MADRID - LEVANTE

Benzema lëndohet, Marcelo përjashtohet, Reali ndalet përsëri

Foto: Levante Official

9 Shtator, 2017 @13:57

Barazimi i dytë me radhë për Realin. Pas barazimit ndaj...

METZ - PSG

Mbappe e nis me gol, Parisi fiton

8 Shtator, 2017 @21:35

Në ndeshjen e tij të parë me Parisin, Kylian Mbappe ka arritur të...

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Fotot: FIFA/fb

16 Korrik, 2018 @22:09

Kampionët e rinj të Botës janë ekipi me lojtarët më cilësor...

THIERRY HENRY

Lë TV-në, fokusohet për trajner

16 Korrik, 2018 @21:19

Sulmuesi legjendar i Francës dhe i Arsenalit e Barcelonës, Thierry...

PARA NDESHJES: SHKUPI - RANGERS

Shkupi gati ‘për luftë’ ndaj Gerrardit dhe Rangersit

BOROZANI/ D. S.

16 Korrik, 2018 @12:30

Skuadra e drejtuar nga trajneri që u bë kampion në Kosovës me...

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Fotot: FIFA/fb

15 Korrik, 2018 @21:38

Përfundoi Botërori Rusia 2018, me Francën kampione të re të...

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15 Korrik, 2018 @20:50

Super ylli i Kroacisë, Luka Modric, fitoi çmimin “Golden Ball”, që...

Të gjitha lajmet nga International