Të gjitha lajmet

BASAKSEHIR

Cikalleshi starton me fitore

Cikalleshi starton me fitore

11 Gusht, 2017 @22:59

Nënkampioni i Turqisë Basaksehir dhe skuadra e sulmuesit së Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, duke e mposhtur Bursasporin me rezultat 1-0, e nisi Superligën turke me fitore.

Golin e Basaksehirit e shënoi holandezi Eljero Elia, derisa Cikalleshi u inkuadrua në fushë në minutën e 72-të.

Basaksehir do të luftojë në fazën e fundit të Ligës së Kampionëve me Sevillën për t’u inkuadruar në ligën më të fortë të europës.

SHKËNDIJA - MILAN

Brenda ditës Shkëndija shet 10 mijë bileta

11 Gusht, 2017 @22:27

Interesim i jashtëzakonshëm për takimim e dytë të play offit të...

ARSENAL-LEICESTER

Nga ferri në parajsë!

Foto: arsenal.com, lcfc/facebook

11 Gusht, 2017 @21:50

Debutim me gol për Alex Lacazette. Francezi shënoi golin më të...

SHKËNDIJA

Hasani, Cuculi e Ibraimi takojnë fansat

11 Gusht, 2017 @19:07

Pasi filloi shitja e biletave për takimin historik ndaj Milanit,...

MIQËSORE

Flamurtari mposht Feronikelin në miqësore

11 Gusht, 2017 @19:01

Në miqësoren e zhvilluar sot kur jemi pak ditë para fillimit të...

SHQIP

Pas asistit, vjen edhe goli i Valon Berishës

19 Nëntor, 2017 @18:19

Pas asistimit te goli i parë, Valon Berisha ka shënuar golin e...

SHQIP

Super asistim nga Valon Berisha

19 Nëntor, 2017 @16:46

Në takimin që Salzburgu po e zhvillon në shtëpi ndaj Sturm...

ISTANBULBB-GALATASARAY

Adebayor përsëri me hattrick ndal Galatën

Foto: fanatik.com.tr

18 Nëntor, 2017 @19:25

Sikurse në stinorin e kaluar, edhe kësaj radhe, ish-sulmuesi i...

PRESENTERS

Nikoqirët e shortit për Botëror

17 Nëntor, 2017 @10:08

Ish-reprezentuesi i Anglisë, ndërsa tash udhëheqësi i emisionit...

DRAW FOR RUSSIA 2018 WORLD CUP

Vazot, para shortit për Botërorin “Rusia 2018”

Foto: fifa.com

16 Nëntor, 2017 @22:20

Me fitoren e Perusë ndaj Zelandës së Re janë kompletuar të...

Të gjitha lajmet nga International