Të gjitha lajmet

RIYAD MAHREZ

City godet me Mahrezin

Foto: manchester city

City godet me Mahrezin

10 Korrik, 2018 @22:26

Kampioni i Premier Leagues, pak më parë bëri zyrtarizimin e stinorit, deri tash.

a

Riyad Mahrez është transferuar te Manchester City me vlerë prej 60 milionë funta.

Lojtari algjerian, për transferimin e tij ka thënë:

Jam shumë i kënaqur që u bashkangjita te City, mendoj se do të jemi të suksesshëm në vitet e ardhshëm dhe besoj se do ta zhvillojë lojën time nën menaxhimin e trajnerit Pep Guardiola”.

Mahrezi me Leicester Cityn luajti në 158 ndeshje dhe i shënoi 48 gola, derisa në stinorin 2015/16 u shpall kampion me këtë klub.

CHAMPIONS LEAGUE: DRITA - MALMO

Kampioni i Suedisë, i fortë për Dritën

10 Korrik, 2018 @21:31

Skuadra gjilanase Drita, në ndeshjen kundër Malmös pësoi me...

CHAMPIONS LEAGUE

5hkëndija show, pranë kualifikimit

Foto: kf Shkëndija

10 Korrik, 2018 @21:00

Shkëndija duke e mposhtur kundërshtarin The New Saints me rezultat...

FRANCA - BELGJIKA

Franca finalistja e parë

10 Korrik, 2018 @20:57

Franca me golin e Samuel Umtitit, arriti ta mposht Belgjikën me...

CR7

Zyrtare: Ronaldo transferohet te Juventus

10 Korrik, 2018 @18:40

Pas 451 golave në 438 ndeshje dhe një numri tejet të madh të...

URUGUAJANI NË ARSENAL

Arsenal zyrtarizon Torreiran

Foto: arsenal.com

10 Korrik, 2018 @15:50

Mesfushori i Uruguajit që deri tash ka qenë pjesë e Sampdorias në...

RISI TE GUNNERS

Arsenal para zyrtarizimit të dyshes

Foto: Metro.co.uk

9 Korrik, 2018 @22:23

Skuadra e Arsenalit me trajnerin e ri Unai Emery është duke pritur...

JACK WILSHERE

Mbetet në Londër, por në lagje tjetër

Foto: WHUFC/fb

9 Korrik, 2018 @22:17

Mesfushori i deritashëm i Arsenalit, Jack Wilshere, është...

MEDIA TALK

Barcelona kërkon yllin e Chelseat

4 Korrik, 2018 @8:46

Pasi që sulmuesi francez, Antoine Griezmann vendosi që ta vazhdoi...

CALUM CHAMBERS

Mbetet në Emirates

Foto: arsenal official/arkiv

3 Korrik, 2018 @13:01

Mbrojtësi i Arsenalit, Calum Chambers, ka nënshkruar kontratë të...

Të gjitha lajmet nga Premier League