Të gjitha lajmet

PORTUGALI-FRANCË

Clattenburg, gjyqtari i finales

Clattenburg, gjyqtari i finales

8 Korrik, 2016 @11:08

Përmes një konfirmimi zyrtar, UEFA ka bërë të ditur që gjyqtar i finales së EURO2016 do të jetë anglezi Mark Clattenburg.

Clattenburg në sezonin që lamë pas ishte gjyqtar edhe në finale të Champions League dhe FA Cup, takime në të cilat u vlerësua me nota të larta.

ANFIELD ROAD

Klopp nënshkruan kontratë afatgjatë

8 Korrik, 2016 @10:59

Pak orë para ndeshjes miqësore ndaj Tranmeres, e para për...

GOLASHËNUESI

Franca e pamposhtur me Griezmannin

7 Korrik, 2016 @22:24

Përfaqësuesja e Francës deri më tani nuk ka humbur asnjë ndeshje...

FINALISTËT

Dje i mposhti Shqipëria, sot shkojnë në finale!

UEFA

7 Korrik, 2016 @22:15

Portugalia dhe Franca janë finalistet e Kampionatit të sivjetëm...

GJERMANIA-FRANCA

Griezmann, lojtari i ndeshjes

7 Korrik, 2016 @22:07

Golashënuesi i dy golave të Francës në gjysmëfinalen ndaj...

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

11 Tetor, 2016 @15:31

Pikërisht në këtë datë në vitin 2015, Shqipëria shënoi fitore...

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

8 Tetor, 2016 @11:26

Para ndeshjes me Bullgarinë mbrëmë, Antoine Griezmann e morri...

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10 Shtator, 2016 @12:20

UEFA ka bërë të ditur përmes një njoftimi se 659 klube do të...

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Lionel Messi, fitoi çmimin e më të mirit për stinorin 2014/15 nga UEFA-ja.

18 Korrik, 2016 @14:01

UEFA sot ka bërë të ditur listën prej 10 lojtarëve që kanë...

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

REUTERS/Arkiv

15 Korrik, 2016 @15:00

Ish sulmuesi i njohur i përfaqësueses ukrainase dhe ekipeve të...

Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016