Të gjitha lajmet

SUPERKUPA E KOSOVËS 2017

Çmimet e biletave për ndeshjen e Superkupës së Kosovës

Pamje nga Superkupa e vitit të kaluar, kur Prishtina mposhti Feronikelin në Pejë/ Foto: prishtinafc.com

Çmimet e biletave për ndeshjen e Superkupës së Kosovës

10 Gusht, 2017 @15:45

FFK dhe Lidhja Rajonale e Futbollit të Gjilanit përmes një njoftimi të përbashkët kanë bërë të ditur se të gjitha biletat e ndeshjes së Superkupës së Kosovës ndërmjet Trepça’89 dhe Besës do të shiten në ditën e ndeshjes, më 12 gusht.

Njashtu, në të gjitha tribunat çmimi do të jetë i njejtë dhe një biletë do të kushtojë 2 euro.

Biletat mund të blihen ditën e ndeshjes pranë stadiumit të qytetit në Gjilan dhe zyres së Lidhjes Rajonale të Futbollit në Gjilan.

SULMUESI I RI

Shend Kelmendi zyrtarizohet, nënshkruan 3 vjet më Skënderbeun

10 Gusht, 2017 @15:33

Lojtari i deridjeshëm i Prishtinës, që mbeti pa ekip në muajin...

FIFA RANKING, GUSHT 2017

Kuqezinjtë s’lëvizin nga vendi

10 Gusht, 2017 @15:23

Kombëtarja shqiptare në futboll nuk ka lëvizur nga pozita e saj...

FIFA RANKING, GUSHT 2017

Edhe një rënie e Kosovës në FIFA

10 Gusht, 2017 @15:12

Sot FIFA ka publikuar renditjen e radhës mujore për ekipet...

NË TIRANË

Partizani me mesfushor nga Panama!

10 Gusht, 2017 @14:53

Skuadra e Partizanit të Tiranës ka zyrtarizuar lojtarin e ri të...

NË PRIZREN

Liria merr edhe portierin e Tiranës

10 Gusht, 2017 @14:35

Skuadra nga Prizreni, Liria, ka kapur edhe një lojtar nga...

SHKËNDIJA-MILAN

Shkëndija - Milan, biletat në shitje

10 Gusht, 2017 @14:35

Duke filluar prej sot 10.08.2017 (e mërkurë), Shkëndija ka...

FUTBOLLISTËT E HUAJ

FFK: Të huajt transferohen deri të shtunën

10 Gusht, 2017 @9:41

Federata e Futbollit të Kosovës ka bërë të ditur përmes një...

MIQËSORE

Feronikeli fiton ndaj 2 Korrikut

Foto: KFFeronikeli/ Facebook

9 Gusht, 2017 @23:02

Në miqësoren e zhvilluar sot, Feronikeli e ka mposhtur me rezultat...

TRANSFER

Feronikeli transferon Trim Krasniqin

Foto: KF Feronikeli

9 Gusht, 2017 @22:55

Përmes një njoftimi zyrtar, klubi i Feronikelit ka konfirmuar për...

MIQËSORE

Llapi mposht Ramiz Sadikun

9 Gusht, 2017 @22:44

Në takimin miqësor të luajtur sot në kuadër të përgatitjeve...

PRISHTINA-FLAMURTARI

Prishtina rikthen lidershipin me fitore

Foto: prishtinafc.com/arkiv

28 Tetor, 2017 @15:10

Pas barazimit në xhiron e kaluar ndaj Dritës, Prishtina i është...

PRISHTINA - FLAMURTARI

Prishtina vs. Flamurtari, formacionet startuese

28 Tetor, 2017 @12:57

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të...

PARA NDESHJES PRISHTINA - FLAMURTARI

Në Drenas për derbin e kryeqytetit

28 Tetor, 2017 @10:00

Me derbin e kryeqytetit mes Prishtinës dhe Flamurtarit do të hapet...

TERMINET E XHIROS XIII

Të dielën 4 duele, Superliga vazhdon të shtunën

Foto: prishtinafc.com/arkiv

26 Tetor, 2017 @21:56

Pas dueleve të sotme ndërmjet Vllaznisë dhe Feronikelit e Besës...

U17

Lista e lojtarëve U17

26 Tetor, 2017 @21:32

Përzgjedhësi i Kombëtares U-17, Besnik Kollari, do të mbajë...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga