Të gjitha lajmet

ZYRTARE

Courtois në Real, Kepa e Kovacic tek Chelsea

Courtois në Real, Kepa e Kovacic tek Chelsea

9 Gusht, 2018 @11:50

Thibaut Courtois është portier i ri i Realit të Madridit. Belgu ka kaluar tek radhët e kampionëve aktual të Evropës dhe Botës për 35 milion euro.

Në drejtim tjetër, drejt Londrës, për vetëm një sezon huazim ka lëvizur kroati Mateo Kovacic.

E për portën e Chelseat në shtatë vitet e ardhshme do të përkujdeset ish-objektivi i Realit të Madridit, Kepa Arrizabalaga, për të cilin anglezët paguan 80 milion euro tek Athletic Bilbao.

JOE HART

Nënshkruan, mbetet në Premier Ligë

7 Gusht, 2018 @17:23

Portieri 31 vjeçar i Manchester Cityt që ka përvojë edhe në...

JOE HART

Nënshkruan, mbetet në Premier Ligë

7 Gusht, 2018 @17:23

Portieri 31 vjeçar i Manchester Cityt që ka përvojë edhe në...

ZYRTARE

Lucas Digne zyrtarisht te Evertoni

Foto: Everton FC

1 Gusht, 2018 @10:10

Që nga dita e sotme, Lucas Digne është zyrtarisht lojtar i...

PHILIPPE SANDLER

Talenti holandez, te Manchester City

Foto: ManCity/Official

1 Gusht, 2018 @7:31

Skuadra kampione e Anglisë, Manchester City, ka zyrtarizuar blerjen...

EUROT

€400 mln. për fanellat e Premier League

31 Korrik, 2018 @15:31

Në total janë 351.54 milionë euro të shpenzuara për t’u...

REPREZENTUESI I KOSOVËS

Bersanti nënshkruan me Swansean

Foto: FFK

30 Korrik, 2018 @16:32

Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina, ka...

Të gjitha lajmet nga Premier League