Të gjitha lajmet

ON SALE

Dalin në shitje biletat për Kosovë-Shqipëri

BOROZANI/Arkiv

Dalin në shitje biletat për Kosovë-Shqipëri

18 Maj, 2018 @15:36

Duke nisur prej orës 15:00 sot, kanë dalë në shitje biletat për miqësoren Kosovë - Shqipëri që do të luhet më 29 maj në Zvicër.

Dueli që do të luhet në stadiumin Letzigrund të Zurichut dhe nis në ora 20:00 natën e 29 majit, biletat i shet përmes Starticket.ch, ndërsa më e lira është 40 e më e shtrenjta 75 franga.

Kosovo vs Albania, poster

NGA KONFERENCA

Do të ketë siguri

BOROZANI/ A.A.

18 Maj, 2018 @12:21

Është mbajtur konferenca e fundit para ndeshjes Prishtina –...

GAME 1: LIBURNI - BESA

Liburni triumfon në duelin e parë

BOROZANI/ G. P.

17 Maj, 2018 @21:37

Skuadra nga Gjakova, Liburni, ka arritur të shënojë fitore në...

FRANCA

Për Lacazette e Martialin, s’ka vend!

17 Maj, 2018 @21:25

Didier Deschamps ka publikuar sot listën e 23 lojtarëve të ftuar...

GJAKOVË

Vëllaznimi me përkrahje në stërvitje

Fotot për Borozani.com/ D. Xh.

17 Maj, 2018 @15:46

Skuadra e Vëllaznimit, që është duke kryer stërvitjet e radhës...

STADIUMI

‘Finalja’ luhet në Pejë!

17 Maj, 2018 @14:32

Përfundimtare, ndeshja më e rëndësishme e stinorit në...

CAKTOHEN MË VONË

S’caktohen referët për Prishtina-Drita!

BOROZANI/A.P./Arkiv

17 Maj, 2018 @14:01

Dueli më i rëndësishëm i stinorit, ai ndërmjet Prishtinës dhe...

CLAUDIO RANIERI

Largohet nga ekipi në fund të stinorit

REUTERS/Arkiv

17 Maj, 2018 @13:38

Pas vetëm një viti të kaluar te Nantes, Claudio Ranieri, që...

FIFA RANKING MAY 2018

Kosova s’lëviz nga vendi në maj

BOROZANI/ A. P.

17 Maj, 2018 @12:58

Është publikuar renditja e re mujore e FIFAs dhe Kosova pas...

ARTETA @ ARSENAL

Sot bisedimet

17 Maj, 2018 @11:12

Mediat angleze sot njoftojnë për takimin që do të mbahet mes...

FIFA RANKING MAY 2018

Kosova s’lëviz nga vendi në maj

BOROZANI/ A. P.

17 Maj, 2018 @12:58

Është publikuar renditja e re mujore e FIFAs dhe Kosova pas...

LUHET MIQËSORJA

Zyrtare: Kosova-Shqipëria, në Zvicër

15 Maj, 2018 @12:20

Ka ardhur konfirmimi për zhvillimin e ndeshjes nga Federata...

PRANË ANULIMIT

Federata zvicerane “s’lejon” miqësoren Shqipëri-Kosovë

BOROZANI/Arkiv

8 Maj, 2018 @23:05

Federata e Futbollit të Zvicrës, vazhdon t’i shkaktojë pengesa...

FITOJNË TIFOZAT KUQ E ZI

Policia dhe FSHF pranojnë kërkesat e TKZ-së

BOROZANI/ D. S./Arkiv

6 Maj, 2018 @13:59

Tifozat Kuq e Zi përmes një njoftimi të publikuar mbrëmë vonë...

MIQËSORE

Konfirmohet data për “vëllazëroren” Kosovë-Shqipëri

BOROZANI

27 Prill, 2018 @20:50

Miqësora apo më mirë thënë “vëllazorja” e shumë-përfolur...

Të gjitha lajmet nga Kombëtarja