Të gjitha lajmet

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Dardan Berisha: Ndoshta rikthehem, sonte me Prishtinën

Dardan Berisha: Ndoshta rikthehem, sonte me Prishtinën

19 Maj, 2017 @18:06

Pak para ndeshjes mes Prishtinës dhe Bashkimit, për mediat e Supersportit foli Dardan Berisha, ish-lojtari i Prishtinës.

“Erdha ta shoh ndeshjen dhe pres një finale të bukur. Dyert janë të hapura që të rikthehem të luaj në Kosovë një ditë, nuk i dihet.

Sa i përket fituesit, mendoj se fiton Prishtina.” - u shpreh Dardani para ndeshjes.

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Vonohen tifozët, shtyhet ndeshja për 10 minuta

Foto: Engjëll Zogaj për Borozani.com

19 Maj, 2017 @18:03

Për shkak të hyrjes së vonshme të tifozëve në palestër,...

PRISHTINA - BASHKMI @ GAME 3

Publikohen pesëshet startuese

Foto: BOROZANI

19 Maj, 2017 @17:59

Pak para fillimit të ndeshjes, janë publikuar skuadrat startuese...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

EKSKLUZIVE: Drilon Hajrizi mungon përsëri

BOROZANI / Arian Paçarizi

19 Maj, 2017 @12:59

Përmes një komunikimi për Borozani.com, Drilon Hajrizi ka...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Më të dalluarit e serisë

BOROZANI/A.P.

19 Maj, 2017 @12:46

Në prag të ndeshjes së tretë finale, le të shohim cilët ishin...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Finalja e tretë, sonte në kryeqytet

BOROZANI/A.P.

19 Maj, 2017 @12:38

Me fillim nga ora 19:00, sonte në kryeqytet zhvillohet përballja e...

PLAY OUT SERIES

Kerasani mbetet në Superligë, eliminon Dritën

19 Maj, 2017 @11:56

Prishtina do të vazhdojë të ketë dy ekipe në Superligë, edhe...

MEDIA

Mediat e rajonit për trajnerin e ri të Kosovës

14 Gusht, 2018 @14:08

Mediat kroate kryesisht, kanë raportuar të gjitha për...

ARBEN KRASNIQI

Krasniqi te Ylli

BOROZANI/ A. P.

14 Gusht, 2018 @13:46

Trajneri i cili në fund të stinorit të kaluar u ulë në bankën e...

PAS PENSIONIMIT NGA KOSOVA

Graniti, drejtor i reprezentacioneve të Kosovës

BOROZANI/ E. D.

14 Gusht, 2018 @11:12

Njëri ndër basketbollistët më të mirë të vendit në dekadën e...

PIKËPYETJA MBETET

Pejës i shtyhet afati për regjistrim

BOROZANI/ E. Sh.

14 Gusht, 2018 @10:40

Përkundër përfoljeve që Peja do të mbijetojë nga borxhet dhe do...

DAMIR MULAOMEROVIC

Një boshnjak në krye të Kosovës

14 Gusht, 2018 @10:12

Pas arritjeve të vogla, por historike për Kosovën që debutoi në...

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga