Të gjitha lajmet

NË PODUJEVË

Dautaj te Llapi

Foto: KF Llapi Official/ Facebook

Dautaj te Llapi

22 Dhjetor, 2016 @14:16

Llapi pak më parë ka bërë të ditur se ka përforcuar radhët e veta me mesfushorin e dalluar, Qëndrim Dautaj.

Dautaj është prezentuar te Llapi, ekip ky që ka kryer stinorin vjeshtor si nënkampion dhe pritet të luftojë për titull kampioni gjatë pranverës.

D

“Falenderoj kryesinë e KF Llapit për besimin e dhënë. Premtoj se do ta jap maksimumin,” ka shkruar DautajFacebook pas nënshkrimit të kontratës me ekipin nga Podujeva.

JOE HART

Kthehet në Premier Ligë

22 Dhjetor, 2016 @13:57

Portieri numër një i Anglisë, Joe Hart, pritet të kthehet në...

IBRAHIM AFELLAY

I harruari, kthehet

22 Dhjetor, 2016 @13:04

Pas 8 muajve pauzë për shkak të lëndimit të rëndë që e...

QENDËRMBROJTËSI

Mavraj te Hamburgu?!

Mërgim Mavraj/ Foto: FSHF

22 Dhjetor, 2016 @12:11

Përmes një njoftimi pak më parë kanali televiziv shqiptar...

#MLSSOSHIE

Edhe një çmim për Shkëlzen Gashin në MLS

22 Dhjetor, 2016 @9:31

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Shkëlzen Gashi, pas marrjes së...

INTER - LAZIO

Interi shkel Lazion, vazhdon ngjitjen

21 Dhjetor, 2016 @22:39

Pas dy fitoreve radhazi, Interi ka mposhtur edhe Lazion në Serie A,...

BAYERN - LEIPZIG

Bayerni tregon forcën, pushon si lider

21 Dhjetor, 2016 @21:50

Në takimin e luajtur mes dy skuadrave lidere në Bundesligë,...

MEDIA

United pranë qendërmbrojtësit suedez

21 Dhjetor, 2016 @14:26

Me afatin kalimtar të janarit që është afër, kanë filluar edhe...

SHQIP NË BOTË

“Bayerni ma ndaloi kalimin te Liverpooli”

21 Dhjetor, 2016 @14:14

Në një intervistë të dhënë për spox.com, Xherdan Shaqiri ka...

SHQIP NË BOTË

Milot Rashica, mbret i asistimeve te Vitesse

21 Dhjetor, 2016 @13:57

Me pesë asistime të realizuara, Milot Rashica e ka përmbyllur...

NË PRIZREN

Kthehet Liria

6 Shkurt, 2018 @15:43

Pas ditëve të kaluara në Shqipëri, ku ekipi prizrenas kreu fazën...

NË MAL TË ZI

Intensifikohen përgatitjet

6 Shkurt, 2018 @12:32

Feronikeli, ndër ekipet e rralla të Kosovës që po kalon fazën...

MIQËSORE: PRISHTINA-DIOSGYORI

Prishtina mposhtet nga Diosgyori i Hasanit

Foto: prishtinafc.com

3 Shkurt, 2018 @18:07

Futbollisti më i mirë i vitit 2017 në Superligë të Kosovës,...

TORCIDA

Emir Sahiti zyrtarizohet te Hajduku

Foto: hajduk.hr

3 Shkurt, 2018 @14:48

Ish futbollisti i Ramiz Sadikut, Prishtinës, Trepçës’89 dhe së...

AFATI KALIMTAR DIMËROR

Të gjitha transferet e dimrit në Superligë

Borozani/Arkiv

2 Shkurt, 2018 @14:30

Pak para fillimit të sezonit pranveror, afati kalimtar i transfereve...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga