Të gjitha lajmet

FRANCA

‘Dridhet’ Franca, lëndohet Mbappe

‘Dridhet’ Franca, lëndohet Mbappe

12 Qershor, 2018 @16:53

‘Dridhet’ Franca, lëndohet Mbappe!

Është ky lajmi i fundit që vjen nga Rusia. Këmbëshpejti Mbappe raportohet të ketë pësuar një lëndim në nyje pas një ndërhyrjeje tejet të ashpër nga Adil Rami në stërvitje, ndërhyrje e cila ka bërë që i riu francez të detyrohet të largohet me dhimbje nga stërvitja e sotme.

ORARI DHE TABELAT - RUSSIA 2018

Raporte të tjera momentalisht nuk ka, mirëpo një mungesë e Mbappes në Botëror do të ishte fatale për ‘Les Bleus’.

FARAONËT

Sa varen nga Mohamed Salahu?

Fotot: GoogleImages/

12 Qershor, 2018 @14:22

Ndonëse vendi i parë afrikan që ka marrë pjesë në një Kupë...

JULEN LOPETEGUI

Pas Botërorit, te Reali

12 Qershor, 2018 @16:03

Real Madrid ka vendosur. Ndërsa marrëveshja është arritur. Julen...

BALLKANI

Ballkani me përforcim nga Maqedonia

BOROZANI

12 Qershor, 2018 @12:36

Pas inkuadrimit në Superligë, skuadra e Ballkanit është një nga...

VËLLAZNIMI

Gani Sejdiu vazhdon me Vëllaznimin

BOROZANI

12 Qershor, 2018 @12:27

Përkundër rënies nga elita e futbollit kosovar, skuadra e...

VIKINGËT

Kapaciteti i limituar danez

Foto: GoogleImages/

12 Qershor, 2018 @19:15

A është punë e kryer? 1992 Çfarë ndjenje është kur ke...

FARAONËT

Sa varen nga Mohamed Salahu?

Fotot: GoogleImages/

12 Qershor, 2018 @14:22

Ndonëse vendi i parë afrikan që ka marrë pjesë në një Kupë...

KOLUMNE

Stadiumet e Botërorit, ndryshe

Foto: GoogleImages

12 Qershor, 2018 @0:04

Pamje ndryshe nga stadiumet e Rusisë, që do të jenë nikoqire të...

ANDREA PIRLO

Pirlo: Messi mbetet prapa Maradonës

11 Qershor, 2018 @15:18

Legjenda italiane e futbollit, Andrea Pirlo, ka folur për krahasimin...

MONEY MONEY MONEY

Milionerët brazilian dhe ndjekësit

Foto: FIFA/fb

11 Qershor, 2018 @14:40

Brazilianët paguhen më së miri. Ndoshta këtu ndikojnë Neymar dhe...

Të gjitha lajmet nga Russia 2018