Të gjitha lajmet

LIVE: ÇEREKU I PARË

Epërsia për Prishtinën

balkanleague.net

Epërsia për Prishtinën

10 Janar, 2017 @19:17

Sigal Prishtina
BC Beroe
Sigal Prishtina 23 : 20 BC Beroe

ÇEREKU I PARË

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes Sigal Prishtina - Beroe, që po zhvillohet aktualisht në kuadër të Ligës Ballkanike.

Dhjetë minutëshi i parë përfundoi me rezultat 23-20 në të mirë të prishtinasve.

BIBL

Pesëshet e para: Sigal Prishtina - Beroe

Foto: Facebook/ KB Prishtina

10 Janar, 2017 @18:51

Pesëshet e para janë përcaktuar kështu: SIGAL PRISHTINA: Granit...

BIBL

Livestream: Sigal Prishtina - Beroe

Foto: Facebook/ KB Prishtina

10 Janar, 2017 @18:37

Ndeshjen Sigal Prishtina - Beroe, mund ta shikoni në webfaqen...

ELIVSI DUSHA

Dusha nënshkruan me Plymouth Raiders

10 Janar, 2017 @15:21

Reprezentuesi i Shqipërisë dhe ish basketbollisti i Sigal...

ALL STAR TURKEY

Kenan Sipahi në garë për shkathtësi

10 Janar, 2017 @14:56

Basketbollisti kosovar, Kenan Sipahi, do të merr pjesë në All...

SIGAL PRISHTINA MATCHES

Maratonë e Prishtinës për një javë

10 Janar, 2017 @13:51

Basketbollistët e Sigal Prishtinës do të zhvillojnë një...

PARA NDESHJES NË MINATORI

Derbi kosovar në BIBL, pasnesër

Pamje nga ndeshja Peja-Trepça e këtij stinori, zhvilluar në Superligë/ Foto: KB Peja/ Korniza

9 Janar, 2017 @21:37

Dueli i parë ndërmjet Trepçës dhe Pejës në gara ndërkombëtare...

SIGAL PRISHTINA

Kampioni përgatitet për të hapur vitin 2017

Pamje nga stërvitjet e sotme të KB Prishtinës/ Foto: KB Prishtina Official Facebook

9 Janar, 2017 @21:07

Kampionja e Ligës Ballkanike, Sigal Prishtina, ka kryer përgatitjet...

CP3

Lojtari i dhjetë me mbi 8 mijë asistime

9 Janar, 2017 @11:02

Dirigjenti i Los Angeles Clippersit, Chris Paul, në ndeshjen kundër...

SIGAL PRISHTINA

Prishtina me kërkesë zyrtare për ABA League

Sigal Prishtina, kampione e edicionit 2015/16 në BIBL

10 Mars, 2017 @16:00

Sigal Prishtina ka bërë kërkesë zyrtare për pjesëmarrje në...

BUJAR LOCI

Loci tregohet i matur pas fitores së thellë

BOROZANI/ Lis Dorambari

8 Mars, 2017 @21:04

Fitorja e thellë me 17 pikë epërsi, nuk do të thotë asgjë....

PEJA-KOZUV

Peja me një hap në gjysmëfinale

8 Mars, 2017 @20:35

Skuadra e vetme kosovare që ka mbijetuar deri më tani në Ligën...

LIVE: ÇEREKU I TRETË

Peja rrit epërsinë para çerekut të fundit

8 Mars, 2017 @20:22

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes Peja-Kozuv, derisa...

LIVE: ÇEREKU I DYTË

Diskualifikohet Todorov, Peja ruan epërsinë

8 Mars, 2017 @19:40

Me tripikëshin e Mirza Ahmetbasic, ka përfunduar pjesa e parë e...

Të gjitha lajmet nga Balkan League