Të gjitha lajmet

1/4

Europa League, përcaktohen çerekfinalet

Europa League, përcaktohen çerekfinalet

17 Mars, 2017 @13:09

Pas atij të Champions Leagues, në Nyon u mbajt edhe shorti për çerekfinalet e Europa Leagues.

Shorti ka përcaktuar këto duele:

Anderlecht vs. Man. United
Ajax vs. Schalke
Lyon vs. Besiktas
Celta vs. Genk

PAVEL NEDVED

Nedved: Pa frikë drejt fitores

17 Mars, 2017 @13:08

Nënkryetari i Juventusit dhe ish-lojtari, Pavel Nedved, ka komentuar...

CARLO ANCELOTTI

Ancelotti: Mposhtim Realin

17 Mars, 2017 @13:01

Trajneri i Bayernit, Carlo Ancelotti, ka komentuar shortin e...

KOMENTE PAS SHORTIT

Matthaus: 4 skuadrat më të mira, luajnë mes veti

17 Mars, 2017 @12:55

Ish futbollisti i Gjermanisë, Lothar Matthaus ka komentuar shortin e...

1/4

Short ‘i fortë’, kuptohen çiftet çerekfinaliste

17 Mars, 2017 @12:04

Në shortin e mbajtur sot në Nyon të Zvicrës, janë kuptuar 4...

SHQIPËRIA

Të hënën publikohet lista e të ftuarve

17 Mars, 2017 @11:20

Selektori i kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi, të hënën në...

UEFA

Ceferin për reforma transferesh, ndryshime të mëdha në futboll

Aleksander Ceferin, kryetar i UEFA-së.

22 Mars, 2017 @18:43

Kryetari i ri i UEFA-së, Aleksander Ceferin, ka bërë të ditur që...

SENOL GUNES

Nuk e dua titullin, nëse e fitojmë Europa Ligën

Senol Gunes, trajner i Besiktasit. Foto: via ntvspor

17 Mars, 2017 @9:25

Trajneri i Besiktasit, Senol Gunes, në deklaratën e tij pas...

PARA SHORTIT ÇEREKFINAL

Belgjika, me më së shumti skuadra në Europa Ligë

17 Mars, 2017 @9:10

Mund të duket e çuditshme duke e ditur cilësinë e ligës, por...

1/4

Kuptohen 8 çerekfinalistët

16 Mars, 2017 @23:12

Pas ndeshjeve të luajtura sonte, janë kuptuar 8 skuadrat...

EUROPA LEAGUE

Roma jashtë Europës

16 Mars, 2017 @23:04

Italia ka mbetur pa asnjë përfaqësues në garat e Europa League....

Të gjitha lajmet nga Europa League