Të gjitha lajmet

MIQËSORE

Feronikeli fiton ndaj 2 Korrikut

Foto: KFFeronikeli/ Facebook

Feronikeli fiton ndaj 2 Korrikut

9 Gusht, 2017 @23:02

Feronikeli
2 Korriku
Feronikeli 4 : 1 2 Korriku
Doshlaku, Maliqi, Hoti dhe Prokshi

Stadiumi "Rexhep Rexhepi" Drenas

Në miqësoren e zhvilluar sot, Feronikeli e ka mposhtur me rezultat 4-1 skuadrën e 2 Korrikut.

Golashënues për ‘Niklin’ sot ishin Doshlaku, Maliqi, Hoti dhe Prokshi, ndërsa golashënuesi i 2 Korrikut nuk është bërë i ditur momentalisht.

TRANSFER

Feronikeli transferon Trim Krasniqin

Foto: KF Feronikeli

9 Gusht, 2017 @22:55

Përmes një njoftimi zyrtar, klubi i Feronikelit ka konfirmuar për...

MIQËSORE

Llapi mposht Ramiz Sadikun

9 Gusht, 2017 @22:44

Në takimin miqësor të luajtur sot në kuadër të përgatitjeve...

SHQIP NË BOTË

Januzaj shënon golin e parë me Sociedadin

9 Gusht, 2017 @22:06

Vjen edhe goli i parë i Adnan Januzajt me Sociedadin. I...

ROBERTO SOLDADO

Soldado në Superligën turke

9 Gusht, 2017 @14:15

Sulmuesi spanjoll i Villarealit, Roberto Soldado, shumë shpejt do...

MALLKIMI I SUPERKUPËS

Tre Superkupa, tre dështime

9 Gusht, 2017 @9:06

“E treta e vërteta” nuk vlejti për strategun portugez Jose Mourinho...

VLLAZNIA-GJILANI

Gjilani dështon të merr kreun

21 Tetor, 2017 @15:44

Luajti si mysafir në terren të vetin. Kishte mundësinë që me...

PRISHTINA-BESA

E treta me radhë, Prishtina lidere

BOROZANI/ Erdis Driza/ Arkiv

21 Tetor, 2017 @15:19

Shumë me lehtë sesa që është pritur, Prishtina ka shënuar...

FORMACIONET ZYRTARE

11-shet: Vllaznia-Gjilani

21 Tetor, 2017 @14:09

Pak para fillimit të ndeshjes janë publikuar 11-shet fillestare...

FORMACIONET ZYRTARE

11-shet: Prishtina-Besa

BOROZANI/ E. D.

21 Tetor, 2017 @13:57

Pak para fillimit të ndeshjes janë publikuar 11-shet fillestare...

PARA NDESHJES: VLLAZNIA-GJILANI

Një fitore larg kreut dhe lufta për shpresë

Foto: KFVllaznia

21 Tetor, 2017 @8:34

Dy ekipe me synime krejtësisht të kundërta ballafaqohen sot në...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga