Të gjitha lajmet

FERONIKELI - LLAPI

Feronikeli vs. Llapi, publikohen formacionet

Feronikeli vs. Llapi, publikohen formacionet

12 Shtator, 2017 @15:14

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Feronikelit e Llapit. Takimi fillon në ora 16:30.

SHKRUAN BBC

Celina: Gati për të startuar, Championship më i fortë se Eredivisie

12 Shtator, 2017 @13:36

Përmes një deklarate të dhënë për BBC, Bersant Celina ka...

CHAMPIONS LEAGUE

Rikthehet Liga e Kampionëve, Agolli, Hasi e Xhaka në akcion

12 Shtator, 2017 @13:27

Pas ndeshjeve kualifikuese që u zhvilluan gjatë verës, sonte nis...

WEST HAM - HUDDERSFIELD

Fitorja dhe pikët e para për Bilicin

Foto: premierleague/ facebook

11 Shtator, 2017 @22:03

Dy gola të shënuara brenda një 5 minutëshi (72’ dhe 77’) kanë...

BOROZANI TEAM OF THE WEEK

Skuadra e javës nga top ligat evropiane

11 Shtator, 2017 @20:03

Duke i marrë parasysh sugjerimet e lexuesve në rrjetet sociale, kjo...

KONFIRMOHET

Mirel Josa te klubi i Prishtinës

11 Shtator, 2017 @19:21

Përmes një konfirmimi zyrtar në faqen e Facebookut, klubi i...

CHAMPIONS LEAGUE

Juventusi me mungesa ndaj Barcelonës

11 Shtator, 2017 @15:18

Kur jemi një ditë para fillimit të fazës së grupeve në...

XHIRO E KATËRT

Mesjava me Superligën e Kosovës

Foto; BOROZANI

12 Shtator, 2017 @14:21

Përveç ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, kjo mesjavë na sjell...

DUELET E DITËS

Për ngritje të avantazhit ose përzierje kreu

Foto: prishtinafc.com

18 Nëntor, 2017 @10:46

Tre duelet e sotme të Superligës pritet të sqarojnë shumëçka...

PRISHRINA - DRENICA

Befasi e Drenicës, hap prapa për Prishtinën

Foto: Drenica

17 Nëntor, 2017 @14:57

Në takimin e zhvilluar sot në ‘Rexhep Rexhepi’ të Drenasit, ku...

VËLLAZNIMI-GJILANI

Gjilani i rikthehet barazimeve

17 Nëntor, 2017 @14:53

Pas një humbjeje dhe fitoreje në 2 xhirot e fundit të zhvilluara,...

FLAMURTARI-BESA

Pas gati 2 muajsh, vjen fitorja e dytë

17 Nëntor, 2017 @14:46

Flamurtari ka shënuar fitoren e dytë të stinorit sot në...

MJEKËSI SPORTIVE

Lëndimet tek sportistët - rehabilitimi i hershëm apo i vonshëm?

14 Nëntor, 2017 @16:09

Problematika më e madhe e sportistëve në vendin tonë është koha...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga