Të gjitha lajmet

LIVE: KOHA E RREGULLT

Fituesi përcaktohet në vazhdime

Fituesi përcaktohet në vazhdime

10 Janar, 2017 @20:30

Sigal Prishtina
BC Beroe
Sigal Prishtina 81 : 81 BC Beroe

PJESA E RREGULLT

Ka përfunduar pjesa e rregullt e ndeshjes Sigal Prishtina - Beroe me rezultat të barabartë 81-81.

Fituesi i ndeshjes do të përcaktohet pas kohës shtesë.

LIVE: ÇEREKU I TRETË

Kthehet Prishtina, pritet dramë në çerekun e katërt

balkanleague.net

10 Janar, 2017 @20:13

Sigal Prishtina është kthyer në lojë, duke treguar paraqitje më...

LIVE: ÇEREKU I DYTË

Beroe shkëputet në rezultat

balkanleague.net

10 Janar, 2017 @19:35

Skuadra bullgare, Beroe, ka shkuar në pushim me 12 pikë epërsi,...

LIVE: ÇEREKU I PARË

Epërsia për Prishtinën

balkanleague.net

10 Janar, 2017 @19:17

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes Sigal Prishtina - Beroe,...

BIBL

Pesëshet e para: Sigal Prishtina - Beroe

Foto: Facebook/ KB Prishtina

10 Janar, 2017 @18:51

Pesëshet e para janë përcaktuar kështu: SIGAL PRISHTINA: Granit...

BIBL

Livestream: Sigal Prishtina - Beroe

Foto: Facebook/ KB Prishtina

10 Janar, 2017 @18:37

Ndeshjen Sigal Prishtina - Beroe, mund ta shikoni në webfaqen...

ELIVSI DUSHA

Dusha nënshkruan me Plymouth Raiders

10 Janar, 2017 @15:21

Reprezentuesi i Shqipërisë dhe ish basketbollisti i Sigal...

ALL STAR TURKEY

Kenan Sipahi në garë për shkathtësi

10 Janar, 2017 @14:56

Basketbollisti kosovar, Kenan Sipahi, do të merr pjesë në All...

SIGAL PRISHTINA MATCHES

Maratonë e Prishtinës për një javë

10 Janar, 2017 @13:51

Basketbollistët e Sigal Prishtinës do të zhvillojnë një...

PARA NDESHJES NË MINATORI

Derbi kosovar në BIBL, pasnesër

Pamje nga ndeshja Peja-Trepça e këtij stinori, zhvilluar në Superligë/ Foto: KB Peja/ Korniza

9 Janar, 2017 @21:37

Dueli i parë ndërmjet Trepçës dhe Pejës në gara ndërkombëtare...

SIGAL PRISHTINA

Prishtina me kërkesë zyrtare për ABA League

Sigal Prishtina, kampione e edicionit 2015/16 në BIBL

10 Mars, 2017 @16:00

Sigal Prishtina ka bërë kërkesë zyrtare për pjesëmarrje në...

BUJAR LOCI

Loci tregohet i matur pas fitores së thellë

BOROZANI/ Lis Dorambari

8 Mars, 2017 @21:04

Fitorja e thellë me 17 pikë epërsi, nuk do të thotë asgjë....

PEJA-KOZUV

Peja me një hap në gjysmëfinale

8 Mars, 2017 @20:35

Skuadra e vetme kosovare që ka mbijetuar deri më tani në Ligën...

LIVE: ÇEREKU I TRETË

Peja rrit epërsinë para çerekut të fundit

8 Mars, 2017 @20:22

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes Peja-Kozuv, derisa...

LIVE: ÇEREKU I DYTË

Diskualifikohet Todorov, Peja ruan epërsinë

8 Mars, 2017 @19:40

Me tripikëshin e Mirza Ahmetbasic, ka përfunduar pjesa e parë e...

Të gjitha lajmet nga Balkan League