Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Prishtina

Formacionet zyrtare: Ballkani - Prishtina

11 Shtator, 2018 @14:49

Janë publikuar formacionet startuese të Ballkanit dhe të Prishtinës.

Ballkani: Ruxhi, Krasniqi, Potoku, Berisha, Kukaj, Sejdiu, Baftiu, Shabani, Manevski, Emini, Topalli. Kryetrajner: Sami Sërmaxhaj.

Prishtina: Bekaj, Thaqi, Bashiru, Dallku, Bekteshi, Ahmeti, Mustafa, Mankenda, Hoxha, Korenica, Khalid. Kryetrajner: Mirel Josa.

JAVA 4

Formacionet startuese: Drenica - Gjilani

FOTO/ Arkiv

11 Shtator, 2018 @14:23

Janë caktuar formacinet startuese të Drenicës dhe të Gjilanit. ...

UEFA

UEFA konfirmon kupën e tretë

11 Shtator, 2018 @11:44

Në fillim të sezonin 2021-2022, UEFA do të nis garën e tretë...

ANALIZË

Fitorja 1

Fotografitë: FFK

11 Shtator, 2018 @10:10

Ishujt Faroe janë kombëtare që kanë fituar 9 pikë në...

KOSOVA - ISHUJT FAROE

Notat e lojtarëve të Kosovës pas fitores

10 Shtator, 2018 @22:13

Pas fitores ndaj Ishujve Faroe, Borozani.com ka vendosur nota për...

JAVA 4

Formacionet startuese: Drenica - Gjilani

FOTO/ Arkiv

11 Shtator, 2018 @14:23

Janë caktuar formacinet startuese të Drenicës dhe të Gjilanit. ...

JAVA E KATËRT

Gjyqtarët për xhiron e katërt të Superligës

BOROZANI

10 Shtator, 2018 @17:44

Një ditë para se të fillojë xhiroja e katërt, janë publikuar...

GJYQTARËT KOSOVARË

Franca U21 vs. Luksemburgu U21 drejtohet nga gjyqtarë kosovarë

9 Shtator, 2018 @12:03

Lajm i mirë për futbollin kosovar! Genc Nuza bashkë me ndihmësit...

LIRIA

Përforcimi i Lirisë licencohet nga FFK-ja

Foto: LIRIA FC

7 Shtator, 2018 @12:29

Pas vonesës gati 1 mujore për shkak të procedurave legjislative,...

ZYRTARE

Ballkani zyrtarizon trajnerin e ri

6 Shtator, 2018 @20:42

Një nga skuadrat e ardhura sivjet në Superligë, Ballkani nga...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga