Të gjitha lajmet

JAVA 4

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Feronikeli

FOTO/ ARKIV

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Feronikeli

12 Shtator, 2018 @14:14

Publikohen formacionet zyrtare të Ferizajit dhe të Feronikelit.

LIVESCORE / SUPERLIGA

FERIZAJ: Blakqori, Kaqar, Kaqiku, Marko, Mone, Asani, Karabeg, Jashari, Hamiti, Gashi, Bërbatovci. Trajner: Afrim Tovërlani.

FERONIKELI: Smakiqi, Prekazi, Islami, Lladrovci, Hoxha, Dasilva, Morina, Fazliu, Rexha, Dabiqaj, Magani. Trajner: Zekirija Ramadani.

TABELA AKTUALE / SUPERLIGA

PAMJE

Video e re nga “Arena Kombëtare”

Foto: FSHF

12 Shtator, 2018 @13:28

Edhe pse ende nuk dihet data përfundimtare kur pritet të...

JAVA E KATËRT

4 ndeshje nga Superliga

BOROZANI / ARKIV

12 Shtator, 2018 @11:42

Pas dy ndeshjeve të luajtura dje, sot luhen katër ndeshjet e tjera...

ANGLIA - ZVICRA

Xhaka-Shaqiri startues, Anglia mposht Zvicrën

11 Shtator, 2018 @22:24

Në përballjen miqësore të zhvilluar sonte në King Power të...

SPANJA - KROACIA

Spanja demolon nënkampionin e botës

Fotot: mundodeportivo/tw

11 Shtator, 2018 @21:37

Furia e kuqe spanjolle e drejtuar nga Luis Enrique ka vazhduar mbarë...

GLASGOW RANGERS

Stërvitja e parë për Eros Grezdën

Foto: rangers fc

11 Shtator, 2018 @18:59

Futbollisti gjakovar i kombëtares së Shqipërisë, Eros Grezda, sot...

BALLKANI - PRISHTINA

Prishtina ndalet në Suharekë

Foto: KFBallkani/fb

11 Shtator, 2018 @16:39

Pa fitues u mbyll dueli i sotëm mes Ballkanit dhe Prishtinës në...

DRENICA - GJILANI

Pa gola në Skenderaj

11 Shtator, 2018 @16:38

Në takimin e luajtur në “Bajram Aliu” të Skenderajt, gola nuk...

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Prishtina

11 Shtator, 2018 @14:49

Janë publikuar formacionet startuese të Ballkanit dhe të...

JAVA 4

Formacionet startuese: Drenica - Gjilani

FOTO/ Arkiv

11 Shtator, 2018 @14:23

Janë caktuar formacinet startuese të Drenicës dhe të Gjilanit. ...

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Llapi

FOTO/ ARKIV

12 Shtator, 2018 @14:24

Janë publikuar formacionet startuese të Dritës dhe të Llapit. ...

JAVA E KATËRT

4 ndeshje nga Superliga

BOROZANI / ARKIV

12 Shtator, 2018 @11:42

Pas dy ndeshjeve të luajtura dje, sot luhen katër ndeshjet e tjera...

BALLKANI - PRISHTINA

Prishtina ndalet në Suharekë

Foto: KFBallkani/fb

11 Shtator, 2018 @16:39

Pa fitues u mbyll dueli i sotëm mes Ballkanit dhe Prishtinës në...

DRENICA - GJILANI

Pa gola në Skenderaj

11 Shtator, 2018 @16:38

Në takimin e luajtur në “Bajram Aliu” të Skenderajt, gola nuk...

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Prishtina

11 Shtator, 2018 @14:49

Janë publikuar formacionet startuese të Ballkanit dhe të...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga