Të gjitha lajmet

FINALJA

Formacionet zyrtare: Portugalia-Franca

Formacionet zyrtare: Portugalia-Franca

10 Korrik, 2016 @18:41

Sapo janë bërë publike formacionet zyrtare të Portugalisë dhe Francës, të cilat do të dalin përballë njëra tjetrës në finalen e Kampionatit Europian.

Ndeshja luhet në “Stade de France” të Parisit dhe fillon nga ora 21:00.

TORINO

Ajeti kompleton transferimin

10 Korrik, 2016 @16:11

Pas lajmit të publikuar që Arlind Ajeti do të bëhet pjesë e...

OLIMPICO

Totti fillon stërvitjet për sezonin e 25

10 Korrik, 2016 @11:18

Përmes një fotografie të postuar në Facebook, legjenda e Romës,...

KAMPIONI I RI

Dueli vendimtar

Fotomont: uefa.com

10 Korrik, 2016 @11:02

Sonte zhvillohet dueli final i Kampionatit Europian Franca 2016,...

DITARI NR. 22 @ UEFAEURO2016

Griezmanni i artë

Foto: uefa.com

10 Korrik, 2016 @10:52

Joachim Low ka mbetur mbrapa në kohë. Ai akoma provon të fitoj...

MEDIA

Klinsmann në bisedime me Anglinë

REUTERS/Arkiv

9 Korrik, 2016 @17:10

Përzgjedhësi i përfaqësueses së SHBA-ve, Jurgen Klinsmann,...

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

11 Tetor, 2016 @15:31

Pikërisht në këtë datë në vitin 2015, Shqipëria shënoi fitore...

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

8 Tetor, 2016 @11:26

Para ndeshjes me Bullgarinë mbrëmë, Antoine Griezmann e morri...

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10 Shtator, 2016 @12:20

UEFA ka bërë të ditur përmes një njoftimi se 659 klube do të...

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Lionel Messi, fitoi çmimin e më të mirit për stinorin 2014/15 nga UEFA-ja.

18 Korrik, 2016 @14:01

UEFA sot ka bërë të ditur listën prej 10 lojtarëve që kanë...

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

REUTERS/Arkiv

15 Korrik, 2016 @15:00

Ish sulmuesi i njohur i përfaqësueses ukrainase dhe ekipeve të...

Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016