Të gjitha lajmet

GJERMANIA - KOSOVA U21

Gjermani vs. Kosova U21, publikohen formacionet

Gjermani vs. Kosova U21, publikohen formacionet

5 Shtator, 2017 @17:23

Pak para ndeshjes janë publikuar formacionet startuese të Gjermanisë U21 dhe Kosovës, në takimin e vlefshëm për kualifikimet drejt Euro2021.

Kosova starton me këtë përbërje: Bekaj, Kabashi, Kolgeci, Ismajli, Hasani, Gashi, Bytyqi, Voca, Krasniqi, Loshaj, Mema.

Formacionet e skuadrave:

Pamje nga koridoret e stadiumet:

PARA NDESHJES KOSOVA - FINLANDA

Kapiteni i Finlandës me fjalë të mira për Kosovën

5 Shtator, 2017 @14:35

Kur jemi pak orë para ndeshjes Kosovë - Finlandë, le të shohim...

NGA KONFERENCA

Panucci: Të koncentruar 95 minuta

5 Shtator, 2017 @12:52

Përzgjedhësi italian i kombëtares shqiptare, Christian Panucci,...

HISTORIA

A do të vjen fitorja e parë si mysafir sonte?

5 Shtator, 2017 @11:41

A do të jetë hera e parë sonte apo do të vazhdojë kriza e...

PËRKRAHJA

Tifozat Kuq e Zi nisen drejt Strumicës

5 Shtator, 2017 @8:22

Adhuruesit e kombëtares shqiptare në futboll, Tifozat Kuq e Zi,...

FLORENT HASANI, PARA NDESHJES

Shpresojmë në befasi

5 Shtator, 2017 @8:07

Asistuesi dhe golashënuesi i Kosovës U21 në ndeshjen e fituar ndaj...

TERMINET E XHIROS III

Xhiroja e radhës, të premten me dy ndeshje

BOROZANI/Erdis Driza

5 Shtator, 2017 @7:25

FFK ka përcaktuar terminet e ndeshjeve të xhiros së tretë të...

KOSOVA U21

Prekazi: Gjermania favorit, por do e japim maksimumin

4 Shtator, 2017 @20:04

Një ditë para ndeshjes që Kosova U21 e luan si mysafire e...

EKSKLUZIVE

Shala: Këto klube janë në proces të licensimit

16 Prill, 2018 @21:11

Pak para përfundimit të stinorit 2017/18 në Superligë të...

FIFA RANKING - PRILL 2018

Kosova ngritet për 24 pozita në renditjen e FIFAs

Foto: FFK

12 Prill, 2018 @9:53

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka shënuar ngritjen më të...

KOSOVA U16 - FEMRAT

Vajzat e Kosovës U16 drejt Irlandës Veriore

Foto: FFK

9 Prill, 2018 @19:50

Përfaqësuesjaja e Kosovës U16 në konkurrecën e femrave nesër do...

TURNEU ZHVILLIMOR U16

Luksemburgu U16 mposht Kosovën U16

Foto: FFK

8 Prill, 2018 @21:05

Kosova U16 sot ka zhvilluar edhe ndeshjen e tretë dhe të fundit në...

VEDAT MURIQI

Muriqi afron Rizen drejt Superligës

8 Prill, 2018 @12:57

Sulmuesi i reprezentacionit të Kosovës, Vedat Muriqi, ka shënuar...

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja