Të gjitha lajmet

ZYRTARE

Gjilani me përforcim nga Guatemala

Foto: SC Gjilani

Gjilani me përforcim nga Guatemala

10 Gusht, 2018 @18:00

Pas dy përforcimeve nga Trinidad & Tobago dhe Brazili, Gjilani sot ka zyrtarizuar një transferim nga Guatemala.

Bëhet fjalë për futbollistin Wilber Perez, i cili te Gjilani vjen nga skuadra FC Sanarate, skuadër e shtetit të Guatemalas. Gjithashtu, duhet përmendur se lojtari në fjalë ka zhvilluar 5 paraqitje për kombëtaren e tij.

Në xhiron e parë të Superligës, Gjilani do të luajë si mysafir i Prishtinës në kryeqytet.

EUROPA LEAGUE

Kukësi mposhtet me 3 diferencë

9 Gusht, 2018 @19:53

Me rezultat 5-2 është mposhtur skuadra e Kukësit në ndeshjen e...

ZYRTARE

Evertoni edhe dy përforcime nga Barcelona

9 Gusht, 2018 @17:16

Në ditën e fundit të afatit kalimtar në Premier League, Evertoni...

SUPERKUPA

Superkupa e Kosovës, info për biletat

BOROZANI / D.SH

9 Gusht, 2018 @17:02

Përmes një njoftimi për media nga FFK, janë bërë të ditura...

ZYRTARE

Courtois në Real, Kepa e Kovacic tek Chelsea

9 Gusht, 2018 @11:50

Thibaut Courtois është portier i ri i Realit të Madridit. Belgu ka...

JOE HART

Nënshkruan, mbetet në Premier Ligë

7 Gusht, 2018 @17:23

Portieri 31 vjeçar i Manchester Cityt që ka përvojë edhe në...

VICTOR GOLAS

Ish kampionia me portier brazilian

7 Gusht, 2018 @14:23

Kampionia e stinorit 2016/17 të Superligës së Kosovës, Trepça’89...

SUPERKUPA

Superkupa e Kosovës, info për biletat

BOROZANI / D.SH

9 Gusht, 2018 @17:02

Përmes një njoftimi për media nga FFK, janë bërë të ditura...

VICTOR GOLAS

Ish kampionia me portier brazilian

7 Gusht, 2018 @14:23

Kampionia e stinorit 2016/17 të Superligës së Kosovës, Trepça’89...

ZYRTARE

Dy përforcime të huaja te Gjilani

7 Gusht, 2018 @13:10

Dy përforcime të huaja te Gjilani! Gjatë ditës së djeshme...

EDENILSON BERGONSI

Kthehet te Drita për titullin e radhës

Foto: DritaFC/fb

7 Gusht, 2018 @12:52

Futbollisti brazilian i cili ka qenë pjesë e Dritës edhe më...

ZYRTARE

Filonit Shaqiri transferohet te kampioni

6 Gusht, 2018 @16:01

Pak ditë pas eliminimit nga Europa League dhe pak ditë para...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga