Të gjitha lajmet

GENOA-MILAN

Goli i parë i stinorit, si zëvëndesues në vazhdime

Goli i parë i stinorit, si zëvëndesues në vazhdime

11 Mars, 2018 @20:09

Genoa
Milan
Genoa 0 : 1 Milan
Andre SILVA 90+

Luigi Ferraris, Xhenovë

Sulmuesi portugez i Milanit, Andre Silva, ka shënuar sot golin e parë të tij të stinorit për rossonerët - që ka qenë i vlefshëm për tre pikë.

TABELA AKTUALE

Ai ka hyrë në ndeshje si zëvendësues 22 minuta para fundit të ndeshjes, ndërsa ka shënuar në kohën shtesë të takimit, ashtu që Milan të shënojë fitore ndaj Genoas si mysafir, 0-1.

 

VALDET SHOSHI

Gabimet tona vendosën ndeshjen

Foto: prishtinafc.com

11 Mars, 2018 @19:05

Trajneri i Besës, Valdet Shoshi, është shprehur të jetë i...

MIREL JOSA

Vazhdojmë rrugën

Foto: prishtinafc.com

11 Mars, 2018 @18:39

Trajneri i Prishtinës, Mirel Josa, në deklaratën e tij pas fitores...

TREPÇA '89 - DRITA

Derbi i javës mbyllet me barazim

11 Mars, 2018 @15:22

Me rezultat 1-1 është mbyllur derbi kryesor i javës në...

GJILANI - VLLAZNIA

Armend Thaqi me supergol, Gjilani triumfon

11 Mars, 2018 @15:10

Në takimin e zhvilluar në stadiumin e qytetit në Gjilan, skuadra e...

LLAPI - LIRIA

Llapi vazhdon gabimet, Liria fiton në Podujevë

FOTO: BOROZANI / A.P

11 Mars, 2018 @15:02

Pas eliminimit nga Kupa në mesjavë, Llapi është mposhtur edhe në...

VËLLAZNIMI - FLAMURTARI

Vëllaznimi mposht Flamurtarin në Gjakovë

Foto: KFV

11 Mars, 2018 @14:57

Pas suksesit ndaj Dritës në Kupën e Kosovës, Vëllaznimi formën...

BESA - PRISHTINA

Prishtina s’gabon, ruan kreun

Foto: FC Prishtina

11 Mars, 2018 @14:24

Në takimin e parë të ditës së sotme në Superligë, Prishtina ka...

LLAPI - LIRIA

11-shet: Llapi - Liria

11 Mars, 2018 @13:12

Janë publikuar formacionet e Llapit dhe Lirisë për ndeshjen e...

BESA - PRISHTINA

11-shet: Besa - Prishtina

BOROZANI

11 Mars, 2018 @12:40

Janë publikuar formacionet startuese të Besës e Prishtinës pak...

MEDIA

Lojtari i ndeshjes, Lukaku

Foto: premierleague.com

11 Mars, 2018 @0:30

Superderbi anglez ndërmjet Manchester Unitedit dhe Liverpoolit...

5 PËR VIKEND

5 ndeshje që vendosin

Graph. O. Kraja

14 Prill, 2018 @6:49

Pesë duele, njëra më interesante se tjetra. Nga të gjitha ligat...

5 PËR FUNDJAVË

Manchester, Merseyside, Lanterna, Madrid…

BOROZANI / OLSEN KRAJA

7 Prill, 2018 @9:00

1. Everton – Liverpool (e shtunë, ora 1e30) Gary Neville pas...

1/4: LEIPZIG - MARSEILLE

Werner për epërsinë e Leipzigut

5 Prill, 2018 @22:14

Një gol i Timo Werner ishte i mjaftueshëm që Leipzigu ta fitojë...

KOLUMNE

5 për fundjavë + extra!

Design: O.K

17 Mars, 2018 @12:19

1. Swansea City – Tottenham (e shtunë, ora 1e15) Tre favoritët...

JUVENTUS - ATALANTA

Juve fiton, forcon kreun

14 Mars, 2018 @20:17

Me fitoren e ‘Zonjës së Vjetër’ është mbyllur ndeshja e mbetur...

Të gjitha lajmet nga Serie A