Të gjitha lajmet

ALEKSANDAR GRUEV

Gruev: Loja agresive në fillim, vendosi

BOROZANI/ A.P

Gruev: Loja agresive në fillim, vendosi

19 Tetor, 2017 @13:21

Basketbollisti bullgar i Bashkimit, Aleksandar Gruev, në deklaratën e tij pas ndeshjes ndaj Blokotehnas ka thënë se ekipi i tij nuk ishte përgatitur për një lojë agresive në start.

“Nuk ishim të gatshëm që t’iu bëjmë ballë agresionit të tyre të hershëm në lojë. Mendoj se luajtëm mirë për 25 minuta, por starti i keq ndikoi,” ka thënë Gruev, shkruan faqja zyrtare e BIBL sot.

TABELA AKTUALE

Gruev ka pasur më së shumti minuta te Bashkimi në këtë ndeshje, duke qenë në fushë të lojës për 38 minuta, ku ka kontribuuar me 4 pikë dhe 5 asistime, ndërsa ka shutuar 4-0 për tre pikë.

PREDRAG MILOVIC

Trajneri i Bashkimit: Ekipi më i mirë fitoi

BOROZANI/ A.P

19 Tetor, 2017 @13:00

Trajneri i Bashkimit, Predrag Milovic, në deklaratën e tij pas...

A LETTER FROM LEGEND

Bryant këshillon Haywardin pas lëndimit të tmerrshëm

19 Tetor, 2017 @10:57

Legjenda e basketbollit amerikan dhe botëror, Kobe Bryant, ka...

PËRMBLEDHJE E MËNGJESIT

Spurs fiton me mungesa

nba.com

19 Tetor, 2017 @9:16

San Antonio Spurs edhe pse kishte mungesa si Kawhi Leonard e Tony...

FIBA EUROPE CUP

Triumf i Prishtinës në Belgjikë

18 Tetor, 2017 @21:22

Sigal Prishtina ka shënuar fitore të madhe në nismë të FIBA...

AKADEMIK-TIRANA

Humbja e dytë për Tiranën

Foto: BIBL

18 Tetor, 2017 @20:45

Tirana ka pësuar edhe në ndeshjen e dytë të stinorit 2017/18 në...

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Belfius Mons - Sigal Prishtina

18 Tetor, 2017 @19:14

Janë publikuar pesëshet startuese të Belfius Monsit dhe të Sigal...

BIBL

Bashkimi fillon me humbje stinorin në BIBL

Foto: BIBL

18 Tetor, 2017 @19:06

Skuadra prizrenase Bashkimi, në ndeshjen e parë të stinorit...

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Blokotehna - Bashkimi

18 Tetor, 2017 @17:26

Këto janë pesëshet startuese të Blokotehnas dhe të Bashkimit....

TURNEU NË BULLGARI

12-shja e Kosovës U15 për turneun në Sofje

18 Tetor, 2017 @13:21

Kosova U-15 (meshkujt) prej 3 deri më 5 nëntor do të marr pjesë...

WARRIORS - ROCKETS

Harden shkëlqen, Warriors nis stinorin me humbje

nba.com

18 Tetor, 2017 @9:44

Para ndeshjes, çdo i pranishëm në palestrën “Oracle Arena”...

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Fotot: FIFA/fb

16 Korrik, 2018 @22:09

Kampionët e rinj të Botës janë ekipi me lojtarët më cilësor...

THIERRY HENRY

Lë TV-në, fokusohet për trajner

16 Korrik, 2018 @21:19

Sulmuesi legjendar i Francës dhe i Arsenalit e Barcelonës, Thierry...

CRISTIANO RONALDO

Në moshën time, futbollistët shkojnë në Kinë

Fotot: Juventus Official/fb

16 Korrik, 2018 @21:08

Cristiano Ronaldo, që sot zyrtarisht u prezentua te Juventus, ka...

GONZALO HIGUAIN

Ramadani po e çon drejt Premier Ligës

16 Korrik, 2018 @14:58

Juventus mund të përfitojë 60 milionë euro nga transferimi i...

LEONARDO

Para marrëveshjes me Milanin

16 Korrik, 2018 @14:49

Mediat italiane raportojnë sot se braziliani Leonardo është pranë...

Të gjitha lajmet nga