Të gjitha lajmet

NË KAMPIONATIN DANEZ

Herolind Shala zyrtarizon klubin e ri

Herolind Shala zyrtarizon klubin e ri

30 Gusht, 2017 @14:20

Mesfushori i reprezentacionit të Kosovës, që kësaj radhe nuk u ftua nga selektori Albert Bunjaki për shkak të mungesës së ndeshjeve të zhvilluara, Herolind Shala, është zyrtarizuar si lojtar i ri i ekipit danez, Lyngby.

Njoftimin për kalimin te Lyngby e ka bërë vetë lojtari përmes rrjeteve sociale, ndërsa ka thënë se shpreson në një stinor të suksesshëm me ekipin në futbollin danez për të arritur objektivat e klubit.

pok

BASTE

Shqipëria super-favorite para Lihtenshtajnit

Foto: FSHF

30 Gusht, 2017 @14:04

Kombëtarja e Shqipërisë ka marrë epitetin e super favorites para...

BASTORET

Koeficienti i Kroacisë ndaj Kosovës, 1.01

30 Gusht, 2017 @14:00

Bastoret veçse kanë publikuar mundësitë e luajtjes së ndeshjeve...

NGA LAUSSANNE TE MAINZ

Benjamin Kololli në Bundesligë

30 Gusht, 2017 @13:53

Mesfushori i reprezentacionit të Kosovës, Benjamin Kololli, pritet...

KWADWO ASAMOAH PARA LARGIMIT

Asamoah afër Galatasarayit

30 Gusht, 2017 @13:44

Mesfushori i palodhshëm i Juventusit, Kwadwo Asamoah, po vazhdon...

GABRIEL BARBOSA DREJT BENFICAs

Barbosa para zyrtarizimit te Benfica

Foto: fcinter.it

30 Gusht, 2017 @13:37

Inter është shumë afër që të huazojë sulmuesin Gabriel Barbosa...

LUCAS PEREZ DREJT DEPORTIVOS

Perez rikthehet në Spanjë

30 Gusht, 2017 @13:33

Sulmuesi për të cilin Arsenal pagoi stinorin e kaluar 20 milionë...

JEREMY TOLJAN TE BORUSSIA DORTMUND

Reprezentuesi gjerman, zyrtarizohet te Dortmund

Foto: bvb.de

30 Gusht, 2017 @13:06

Skuadra e Borussia Dortmundit para pak çastesh ka zyrtarizuar...

KIERAN GIBBS KALON TE WBA

Gibbs ndërron ambient në Premier Ligë

30 Gusht, 2017 @12:53

Mbrojtësi 27 vjeçar i Anglisë, që deri sot ka djersitur fanellën...

DOUGLAS PEREIRA TE BURSASPOR

Prej Barcelonës te Bursa

30 Gusht, 2017 @12:32

Mbrojtësi i krahut të Barcelonës, pritet që shpejt të...

NICOLAS BURDISSO TE TORINO

Ish mbrojtësi i Romës dhe Interit, te Torino

30 Gusht, 2017 @12:22

Tuttomercatoweb ka bërë të ditur pak më parë se ish-mbrojtësi i...

ARDIAN ISMAJLI, PARA NDESHJES

Ismajli: Sa më kompakt, aq më mirë

Foto: FFK

7 Nëntor, 2017 @16:18

Mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës U21, Ardian Ismajli, që...

FLORENT HASANI, PARA NDESHJES

Hasani: Optimist për fitore

Foto: FFK

7 Nëntor, 2017 @16:08

Njëri ndër lojtarët më të dalluar të Trepçës’89 dhe Kosovës...

MEDIA

Lojtari i Gjilanit ftohet nga Kosova!

Armend Thaçi, me top/ BOROZANI/ A. P.

7 Nëntor, 2017 @11:40

Edhepse ende nuk ka dalur lista e ftesave të lojtarëve për...

AGJENDA E KOSOVËS U21

Kosova U21 do të stërvitet në stadiumin e Flamurtarit

6 Nëntor, 2017 @13:28

Përfaqësuesja e Kosovës U21 do të mbajë stërvitjet sot dhe...

LISTA E PREKAZIT

Ftesat e Prekazit për Kosova U21 - Izraeli U21

Foto: FFK

6 Nëntor, 2017 @13:01

Përzgjedhësi i ekipit të shpresave të Kosovës, Rafet Prekazi, ka...

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja