Të gjitha lajmet

BARCELONA-PSG

Historia dhe magjia, kanë një emër - Barcelona

Barcelona historike Foto: via uefa.com

Historia dhe magjia, kanë një emër - Barcelona

8 Mars, 2017 @22:33

Barcelona
Paris Saint Germain
Barcelona 6 : 1 Paris Saint Germain
L. Suárez 3', L. Kurzawa (AG) 40', L. Messi (PEN) 50', Neymar 88', 90' (PEN), Sergi Roberto 90+ 62' E. Cavani

Historia dhe magjia, kanë një emër - Barcelona
Historia dhe magjia, kanë një emër - Barcelona
Historia dhe magjia, kanë një emër - Barcelona
Historia dhe magjia, kanë një emër - Barcelona
Historia dhe magjia, kanë një emër - Barcelona

Barcelona ka arritur atë që nuk e ka arritur askush në Ligë të Kampionëve. Ka përmbysur me lojë magjike epërsinë prej 4-0 të Paris St Germainit sonte në Camp Nou për t’i mposhtur 6-1 dhe për të siguruar një vend në çerekfinale.

bar

Luis Suarez, një autogol, Lionel Messi, Neymar 2 herë dhe krejt në fund, Sergi Roberto shënuan për rikthimin e madh - tre golat e fundit, u shënuan në 5 minutëshin e fundit të takimit për rikthimin e madh dhe Camp Nou nisi festën.


Barcelona - Paris Saint Germain PSG 6-1 All… by footballTV

CampNou

ARGJEND BEQIRI

Beqiri: Humbëm rastet për të shënuar më shumë

8 Mars, 2017 @18:22

Trajneri gostivaras i Ferizajit, Argjend Beqiri, është shprehur i...

ISMET MUNISHI

Munishi: Ishte paraqitja jonë më e dobët

8 Mars, 2017 @18:03

Humbjen e sotme ndaj Ferizajit, trajneri i Dritës, Ismet Munishi, e...

VIDEO

Golat e ndeshjes Besa-Hajvalia

8 Mars, 2017 @17:34

TAHIR BATATINA

Batatina: Tovërlani do ta shikojë Llapin në TV

8 Mars, 2017 @17:33

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, pas humbjes së sotme ndaj...

AFRIM TOVËRLANI

Përgatitja fizike dhe këmbëngulësia deri në fund, solli fitoren

8 Mars, 2017 @17:22

Trajneri i Feronikelit, Afrim Tovërlani, është shprehur i kënaqur...

GJILANI - LIRIA

Kartona po, gola jo

8 Mars, 2017 @15:05

Dueli i dy skuadrave të mesit të tabelës, Gjilanit dhe Lirisë, ka...

BESA - HAJVALIA

Besa rendit fitoret, Hajvalia fundoset

Borozani/ A.P

8 Mars, 2017 @14:56

Në takimin e luajtur sot mes Besës e Hajvalisë në Pejë, skuadra...

FERONIKELI - LLAPI

Shabani shpëton Feronikelin, 6 pikë larg kreut

Foto: KFFeronikeli/ A. Sinani

8 Mars, 2017 @14:55

Ashtu si në takimin e luajtur pak javë më parë në kuadër të...

FERIZAJI-DRITA

Beluli me supergol sjell fitoren ndaj Dritës

Foto: KFFerizaji/Arkiv

8 Mars, 2017 @14:49

Përforcimi i afatit kalimtar dimëror te Ferizaji, Maliq Beluli,...

DRENICA-TREPÇA

Një gol për tri pikë nga Drenica

BOROZANI/ Arian Paçarizi

8 Mars, 2017 @14:38

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore të rëndësishme sot në...

FALENDEROHET

100 golat europian të Cristiano Ronaldos

13 Prill, 2017 @7:41

Topi i Artë, Cristiano Ronaldo, është shprehur të jetë i lumtur...

ATLETICO - LEICESTER

I zakonshmi Griezmann, fitore minimale e Atleticos

12 Prill, 2017 @21:51

Një gol i të zakonshmit Griezmann doli të ishte i mjaftueshëm që...

BAYERN - REAL MADRID

Ronaldo me rekord, Reali me fitore

12 Prill, 2017 @21:39

Një ndeshje me 2 fytyra u zhvillua sonte në ‘Allianz Arena’ të...

DORTMUND - MONACO

Fitore e madhe, Monaco i afrohet gjysmëfinales

12 Prill, 2017 @19:36

Takimi që u desh të luhej mbrëmë, por që u detyrua të shtyhej...

ATLETICO - LEICESTER

Atletico vs. Leicester, konfirmohen skuadrat startuese

12 Prill, 2017 @18:47

Një orë para ndeshjes, janë bërë të ditura skuadrat startuese...

Të gjitha lajmet nga Champions League