Të gjitha lajmet

PËRFAQËSUESJA - F

Humbja e dytë, Greqia mposht Kosovën

Humbja e dytë, Greqia mposht Kosovën

8 Prill, 2017 @14:20

Pas humbjes nga Shqipëria në ndeshjen e parë, Përfaqësuesja e Kosovës në gjininë e femrave ka pësuar edhe humbjen e dytë.

Këtë radhë vajzat e Kosovës u mposhtën nga Greqia me rezultat të thellë 6-0 në kuadër të kualifikimeve drejt Botërorit 2019.

Ndeshja u luajt në “Selman Stërmasi” të Tiranës.

FERONIKELI - DRITA

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Drita

8 Prill, 2017 @13:56

Janë publikuar skuadrat për ndeshjen Feronikeli vs. Drita, e cila...

PRISHTINA - TREPÇA

Publikohen formacionet zyrtare

8 Prill, 2017 @13:38

Pak para fillimit të takimit, janë publikuar formacionet startuese...

VENDIM I FFK

Kampioni gjobitet me 800 euro

BOROZANI/Arkiv

7 Prill, 2017 @22:01

Skuadra e Feronikelit është gjobitur me 800 euro nga FFK-ja sot...

TE FLAMURTARI

Hasani suspendohet, Nikaj shpëton me vërejtje

Samuel Nikaj, trajner i Flamurtarit

7 Prill, 2017 @21:52

Lojtari i Flamurtarit të Prishtinës, Fidan Hasani, që me një...

PËR VËLLAZNIMIN

Vëllaznimi dënohet me një ndeshje pa shikues si vendas

7 Prill, 2017 @21:46

Skuadrës së Vëllaznimit pas incidentit në ndeshje ndaj...

KOSOVA U-19

Kosova U19 mbledh vendorët

9 Prill, 2017 @9:21

Përfaqësuesja e Kosovës U19 ka caktuar datën për grumbullimin e...

TWENTE - PSV

Kosovarët, Celina e Bunjaki, ndalin PSV-në

6 Prill, 2017 @21:59

Futbollistët kosovarë, Bersant Celina dhe Enis Bunjaki kanë qenë...

PARAKUALIFIKIMET PËR BOTËROR TE FEMRAT

Kosova e nis me humbje nga Shqipëria

Foto: FSHF

6 Prill, 2017 @13:10

Parakualifikimet për Botërorin e Femrave, Kosova i ka nisur me...

11-SHET ZYRTARE

Formacionet: Shqipëria-Kosova

6 Prill, 2017 @10:39

Përzgjedhësja e Kosovës, Afërdita Fazlija dhe ai i Shqipërisë,...

FIFA RENDITJA - PRILL 2017

Kosova regjistron rënie të madhe në FIFA renditjen mujore

Foto: epa

6 Prill, 2017 @10:04

Pas humbjes nga Islanda në kualifikuesen e fundit për Botërorin...

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja