Të gjitha lajmet

EKSKLUZIVE

Ilir Syla, përfundimisht i Vëllaznimit

Foto: Ilir Syla (Facebook)

Ilir Syla, përfundimisht i Vëllaznimit

10 Qershor, 2018 @15:54

Edhe pse ditë më parë u prezantua zyrtarisht te skuadra e Llapit, transferimi i Ilir Sylës te Llapi nuk do të ndodhë.

Mbrojtësi i Vëllaznimit në një bisedë me Borozani.com e ka konfirmuar personalisht që ai do të mbetet edhe më tutje te Vëllaznimi dhe nuk do të largohet nga skuadra gjakovare.

“Miqtë e mi, dua të ju informoj që për arsye personale, transferimi im te KF Llapi nuk do të ndodhë.

I kërkoj falje të sinqertë klubit të Llapit dhe e falënderoj për interesimin që e kanë shfaqur për mua si dhe korrektësinë e treguar nga ana e tyre.” - u shpreh Ilir Syla.

Siç dihet, Vëllaznimi sezonin tjetër do të jetë pjesë e Ligës së Parë së Kosovës, ndërsa qëndrimi i Ilir Sylës shihet si një lajm mjaft i mirë për skuadrën në fjalë.

RROGAT / PAGAT E SELEKTORËVE NË BOTËROR

Prej 173 mijë deri në 4 milionë

Foto: DFB/fb

10 Qershor, 2018 @15:04

Katër përfaqësueset që po llogariten si favorite për të...

SPEKULIME

Shaqiri: S’mund të them asgjë

10 Qershor, 2018 @13:46

Pasi skuadra e tij, Stoke City, ra nga elita e futbollit anglez,...

LETRA E UEFA-së

Čeferin: Vokrri çelës i pranimit të Kosovës në UEFA

Fadil Vokrri duke parakaluar para ndeshjes së parë miqësore të Kosovës, para pranimit në UEFA e FIFA/ BOROZANI/ E. D.

9 Qershor, 2018 @18:50

Pak më parë edhe faqja zyrtare e UEFA-së ka plasuar lajmin për...

NDERIMET

FFK njofton për ceremoninë e varrimit të Vokrrit

9 Qershor, 2018 @14:20

Ditën e nesërme, më 10 qershor, do të bëhet ceremonia e varrimit...

IN MEMORIAM

Biografia e shkurtër e Fadil Vokrrit

9 Qershor, 2018 @11:47

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri,...

DITË ZIE

Ndërroi jetë, Fadil Vokrri

BOROZANI/ E. D.

9 Qershor, 2018 @10:35

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) dhe legjenda e...

LETRA E UEFA-së

Čeferin: Vokrri çelës i pranimit të Kosovës në UEFA

Fadil Vokrri duke parakaluar para ndeshjes së parë miqësore të Kosovës, para pranimit në UEFA e FIFA/ BOROZANI/ E. D.

9 Qershor, 2018 @18:50

Pak më parë edhe faqja zyrtare e UEFA-së ka plasuar lajmin për...

NDERIMET

FFK njofton për ceremoninë e varrimit të Vokrrit

9 Qershor, 2018 @14:20

Ditën e nesërme, më 10 qershor, do të bëhet ceremonia e varrimit...

IN MEMORIAM

Biografia e shkurtër e Fadil Vokrrit

9 Qershor, 2018 @11:47

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri,...

DITË ZIE

Ndërroi jetë, Fadil Vokrri

BOROZANI/ E. D.

9 Qershor, 2018 @10:35

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) dhe legjenda e...

ZYRTARE

Llapi emëron trajnerin e ri

8 Qershor, 2018 @22:24

Pasi e ngjiti me sukses Ferizajin në Superligë, Bylbyl Sokoli...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga