Të gjitha lajmet

BASHKIMI - PRISHTINA

Ish-lojtarët në përkrahje të Bashkimit

Foto: Borozani

Ish-lojtarët në përkrahje të Bashkimit

17 Maj, 2017 @17:51

Pak minuta para ndeshjes finale mes Bashkimit e Prishtinës, Borozani.com nga ‘Sezai Surroi’ njofton që në palestër ndodhen Bledar Gjeçaj, Endrit Hysenagolli dhe Korab Ferizi.

Kjo treshe ka ardhur në përkrahje të ish-skuadrës në ndeshjen finale ndaj Prishtinës.

BASHKIMI - PRISHTINA

Skuadrat nisin nxemjet para ndeshjes

Foto: Borozani drejtpërdrejtë nga 'Sezai Surroi'

17 Maj, 2017 @17:27

Drejtpërdrejtë nga ‘Sezai Surroi’, Borozani.com ka siguruar foto...

PARA NDESHJES

E konfirmuar: Prishtina pa Drilon Hajrizin në Prizren

Direkt nga Sezai Surroi. Prishtina pa Drilon Hajrizin në ndeshjen e dytë finale ndaj Bashkimit (Foto: Arian Paçarizi)

17 Maj, 2017 @17:11

Një orë para ndeshjes, Borozani.com nga ‘Sezai Surroi’, ku skuadrat...

PLAY OFF, PARA NDESHJES II

Prishtina pa Drilon Hajrizin sonte!

Drilon Hajrizi luajti 34minuta në duelin e parë të serisë finale ndaj Bashkimit/ BOROZANI/ Arian Paçarizi

17 Maj, 2017 @14:27

Sigal Prishtina sonte pritet që të dalë pa lojtarin më të...

WARRIORS - SPURS @ GAME 2

Golden State deklason Spursin

Foto: nba.com

17 Maj, 2017 @9:01

Nënkampioni i NBA-së, Golden State Warriors, e deklasoi San Antonio...

TERMINI I NDESHJES III

Vetëm një ditë pushim para ndeshjes së tretë

Pamje nga ndeshja e parë finale/ BOROZANI/ Arian Paçarizi

16 Maj, 2017 @22:30

FBK ka bërë të ditur terminin e ndeshjes së tretë të serisë...

KUPA E KOSOVËS

Kupa e Kosovës, terminet dhe gjyqtarët

Borozani / A.P

8 Dhjetor, 2017 @15:47

Janë publikuar terminet dhe gjyqtarët për xhiron e parë në...

PJESA E DYTË E STINORIT

Pranvera në janar

BOROZANI/Arkiv/E.D.

8 Dhjetor, 2017 @15:30

Stinori vjeshtor i Superligës përfundon pas 3 xhirove që do të...

PERIUDHA PËR PËRFORCIME

Afati kalimtar dimëror, 5 ditë

8 Dhjetor, 2017 @15:17

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) përmes një njoftimi në...

DUELET E XHIROS XII

Terminet dhe referët e xhiros XII

8 Dhjetor, 2017 @12:37

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) sot ka bërë të ditur...

TOP 10 PERFORMANCES @ GW 11

TOP 10 e xhiros në Superligë

7 Dhjetor, 2017 @14:42

Në listën e dhjetë performancave më të mira të xhiros së...

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga