Të gjitha lajmet

BESA

Ismet Munishi largohet nga Besa

Ismet Munishi largohet nga Besa

13 Shtator, 2018 @22:10

Vetëm 3 xhiro pas fillimit të Ligës së Parë, Ismet Munishi është larguar nga skuadra e Besës.

Lajmi u bë i ditur nga trajneri në fjalë në Facebookun e tij personal, ku shkroi që nga klubi pejan do të largohet për arsye personale.

TABELA AKTUALE LIGA E PARË

Pas 3 xhirove, Munishi e lë Besën në krye të Ligës së Parë me 7 pikë, ndërsa se cila do të jetë skuadra e re e Munishit, do ta kuptojmë në vijim.

Sa për informatë, pa trajner aktualisht është skuadra e Dritës, nga e cila dje u largua Bekim Isufi.

A mund të kemi një rikthim të Munishit te Drita? Presim e shohim.

JAVA E KATËRT

Orari për xhiron e katërt në Ligën e Parë

13 Shtator, 2018 @12:33

Është bërë i ditur orari i ndeshjeve të xhiros së katërt të...

JAVA E PESTË

Orari për xhiron e pestë të Superligës

BOROZANI

13 Shtator, 2018 @12:26

Të shtunën dhe të dielën e ardhshme zhvillohen ndeshjet e xhiros...

DRITA

Largohet Bekim Isufi!

BOROZANI / D.SH

12 Shtator, 2018 @17:11

Pas humbjes që Drita e pësoi sot nga Llapi, humbje e cila ishte e...

DRITA - LLAPI

Llapi thellon krizën e kampionit

12 Shtator, 2018 @16:46

Çfarë po ndodhë me kampionin? Në takimin e zhvilluar sot në...

KEK-u - TREPÇA '89

‘89-shi bindshëm ndaj KEK-ut, e para e sezonit

12 Shtator, 2018 @16:42

Lehtë për Trepçën ‘89 kaloi ndeshja e luajtur sot ndaj KEK-ut në...

JAVA E KATËRT

Orari për xhiron e katërt në Ligën e Parë

13 Shtator, 2018 @12:33

Është bërë i ditur orari i ndeshjeve të xhiros së katërt të...

AGRON SELMANI

Vllaznia largon trajnerin pas humbjes

9 Shtator, 2018 @19:44

Pas humbjes së sotme nga Bashkimi i Koretinit, skuadra e Vllaznisë...

VLLAZNIA - BASHKIMI KORETIN

Bashkimi Koretin deklason Vllazninë, arrin fitoren e parë

9 Shtator, 2018 @17:22

Vjen fitorja e parë e skuadrës së Bashkimit nga Koretini në...

VËLLAZNIMI - DRENASI

Drenasi largohet me pikë nga Gjakova

Foto: KF Vëllaznimi

9 Shtator, 2018 @17:14

Pas 2 fitoreve radhazi në dy xhirot e para të Ligës së Parë,...

JAVA E TRETË

Liga e Parë, gjyqtarët e ndeshjeve të xhiros

BOROZANI / E.D

8 Shtator, 2018 @12:12

Sot dhe nesër zhvillohen ndeshjet e xhiros së tretë të Ligës së...

Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë