Të gjitha lajmet

SHQIP

Kololli shënon dhe mposht Baselin e Xhakës

Kololli shënon dhe mposht Baselin e Xhakës

9 Shtator, 2017 @21:44

Me rezultat 1-2 është mbyllur dueli mes Baselit të Taulant Xhakës dhe Lausannes së Benjamin Kolollit, ndërsa ky i dyti ishte autori i njërit prej golave të skuadrës së tij, për ta ndihmuar kështu skuadrën drejt fitores.

Kololli shënoi një supergol nga gjuajtja e lirë për rezultatin 1-1, e më pas goli i fitores për Lausannen erdhi më vonë.

SHQIP

Grezda mposht Hajdukun

9 Shtator, 2017 @21:41

Një gol i Eros Grezdës në minutën e tretë shtesë të ndeshjes...

KUKËSI-KAMZA

Me penallti 3 pikë, kampioni e nis me fitore

9 Shtator, 2017 @21:21

Një gol nga penalltia, e shënuar në pjesë të dytë nga Elis...

STOKE-UNITED

Stoke ndal Unitedin, Shaqiri asiston

9 Shtator, 2017 @20:54

Erik Choupo-Moting ka shënuar dy herë sot për të ndalë ecurinë...

HAJVALIA-KEK

KEK-u radhit fitoret

9 Shtator, 2017 @18:56

Elektricistët kanë shënuar edhe fitoren e tretë me radhë në...

RAHOVECI-VITIA

Vllaznim Jashari sjell fitoren e Vitisë

9 Shtator, 2017 @18:53

Vitia ka mposhtur në xhiron e tretë të Ligës së Parë Rahovecin...

DRITA-FLAMURTARI

Pika e parë për Flamurtarin

9 Shtator, 2017 @18:34

Flamurtari i Prishtinës ka arritur të merr pikën e parë të...

SHQIP

Grezda mposht Hajdukun

9 Shtator, 2017 @21:41

Një gol i Eros Grezdës në minutën e tretë shtesë të ndeshjes...

SHQIP

Celina shënon në humbjen e Ipswichit

9 Shtator, 2017 @17:58

Në takimin që Ipswichi sot e humbi 2-1 nga skuadra e QPR-së, golin...

KOSOVA U-19

Lista e Kosovës U-19, ftuar nga Ramiz Krasniqi

7 Shtator, 2017 @13:25

Përfaqësuesja U-19 në fillim të javës së ardhshme do ta mbajë...

ZONA e AZISË

Futbolli i jep shpresa Sirisë

6 Shtator, 2017 @10:47

Përfaqësuesja e Sirisë në futboll, ka arritur barazim mbrëmë...

GRUPI I

Fitorja e Turqisë ndaj Kroacisë, e bën të paqartë grupin

5 Shtator, 2017 @23:18

Grupi I kualifikues për Botërorin “Rusia 2018” ku bën pjesë edhe...

Të gjitha lajmet nga International