Të gjitha lajmet

SERIE A

Konfirmohet: Shtyhet ndeshja Lazio-Milan

Foto: football-italia.net

Konfirmohet: Shtyhet ndeshja Lazio-Milan

10 Shtator, 2017 @11:15

Për shkak të kushteve të vështira atmosferike, me shiun që ka bllokuar rrugët e Romës, ka shkaktuar probleme me energjinë elektrike dhe me transportin publik, ndeshja Lazio-Milan është detyruar të shtyhet.

Vendimi u bë zyrtar para pak minutave, ndërsa konfirmimi për datën e re të ndeshjes do të bëhet publik më vonë.

Për të njëjtën arsye mbrëmë u detyrua të shtyhet edhe ndeshja Sampdoria-Roma.

BARCELONA - ESPANYOL

Barca s’gabon, +4 ndaj Realit

9 Shtator, 2017 @21:39

Një hat-trick i Messit dhe nga një gol nga Pique e Suarez ishin më...

PAS NDESHJES PRISHTINA-LIRIA

Shkëmbi: Ndeshje e dobët nga ne, gabuam kur nuk duhej

Foto: BOROZANI

9 Shtator, 2017 @21:28

Pas humbjes së dytë sezonale me Lirinë, kjo ishte deklarata e...

PAS NDESHJES PRISHTINA-LIRIA

Dallku: Me rëndësi tri pikët, e përgëzoj skuadrën

Foto: BOROZANI

9 Shtator, 2017 @21:24

Përveç kryetrajnerit Thaqi, deklaratë për prishtinafc.com dha...

PAS NDESHJES PRISHTINA - LIRIA

Thaqi: E përgëzoj Dallkun, i kënaqur me fitoren

9 Shtator, 2017 @21:17

Pas fitores ndaj Lirisë, kjo është deklarata e Arsim Thaqit,...

SHQIP

Kololli shënon dhe mposht Baselin e Xhakës

9 Shtator, 2017 @20:44

Me rezultat 1-2 është mbyllur dueli mes Baselit të Taulant Xhakës...

VINCENZO MONTELLA

Rino ta dërgojë Milanin ku e ka vendin

27 Nëntor, 2017 @15:40

Trajneri, tashmë i shkarkuar i Milanit, Vincenzo Montella, është...

ZYRTARE

Milani shkarkon Montellan!

Foto: Getty Images

27 Nëntor, 2017 @11:19

Pas rezultateve jo të mira, Milani ka vendosur që ta shkarkojë...

MAURO ICARDI

Realit s’ia hapi telefonin

27 Nëntor, 2017 @10:15

Sulmuesi argjentinas në formë i Interit, Mauro Icardi, në një...

MATTIA DE SCIGLIO

S’diti ta festojë golin e parë të karrierës

Foto: juventus.it

27 Nëntor, 2017 @9:26

Mbrojtësi i krahut të Juventusit, Mattia De Sciglio, dje ka...

JOZYRTARISHT

Sassuolo ndërron trajnerin

Christian Bucchi, trajner i deritashëm i Sassuolos

27 Nëntor, 2017 @9:17

Skuadra e Sassuolos raportohet të ketë larguar trajnerin Cristian...

Të gjitha lajmet nga Serie A