Të gjitha lajmet

PARA NDESHJES

Kosova me fanella të kaltërta

Kosova me fanella të kaltërta

24 Mars, 2017 @15:38

Përfaqësuesja e Kosovës në ndeshjen e sontme ndaj Islandës do të dal në fushë me fanella me ngjyrë të kaltër.

Ndeshja do të fillojë nga ora 20:45 në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës.

REAGIM

Vëllaznimi reagon ndaj vendimeve të Komisionit Disciplinor

24 Mars, 2017 @15:30

Dënimi prej 800 eurove gjobë dhe 7 muaj moslojë për futbollistin...

AVDIJAJ

Avdijaj: Zemra po më kënaqet prej gëzimit

24 Mars, 2017 @15:19

Donis Avdijaj është në pritje të debutimit sot për...

VIDEO

Befasi e kopjuar për lojtarët e Kosovës

24 Mars, 2017 @15:07

Sponzori i përfaqësueses së Kosovës, TEB Bank, ka përgatitur...

DONIS AVDIJAJ

Avdijaj merr lejen nga FIFA

Foto: Albert Sinani

24 Mars, 2017 @14:40

Donis Avdijaj do të jetë në dispozicion të përzgjedhësit Albert...

ANSI AGOLLI

Agolli: Do të japim maksimumin

24 Mars, 2017 @10:49

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Ansi Agolli, në konferencën për...

ITALI - SHQIPËRI

Në Palermo për befasi!

Foto nga stërvitja në Palermo (Mars 2017)

24 Mars, 2017 @10:34

Përveç Kosovës, edhe Shqipëria sonte e zhvillon ndeshjen e vet...

KOSOVA - ISLANDA

Melbourne i uron fat Besart Berishës

24 Mars, 2017 @10:22

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Twitter’, klubi australian...

KOSOVA - ISLANDA

Dita e ndeshjes, Kosova kërkon historinë

Pamje nga mëngjesi i sotëm. Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër

24 Mars, 2017 @10:05

Pas shumë ditëve pritje, më në fund ka ardhur dita e ndeshjes!...

BWIN

Ngritet kuota për fitoren e Kosovës

23 Mars, 2017 @23:23

Një natë para ndeshjes me Islandën, kuota për fitoren e Kosovës...

MIQËSORE

Konfirmohet data për “vëllazëroren” Kosovë-Shqipëri

BOROZANI

27 Prill, 2018 @20:50

Miqësora apo më mirë thënë “vëllazorja” e shumë-përfolur...

EKSKLUZIVE

Shala: Këto klube janë në proces të licensimit

16 Prill, 2018 @21:11

Pak para përfundimit të stinorit 2017/18 në Superligë të...

FIFA RANKING - PRILL 2018

Kosova ngritet për 24 pozita në renditjen e FIFAs

Foto: FFK

12 Prill, 2018 @9:53

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka shënuar ngritjen më të...

KOSOVA U16 - FEMRAT

Vajzat e Kosovës U16 drejt Irlandës Veriore

Foto: FFK

9 Prill, 2018 @19:50

Përfaqësuesjaja e Kosovës U16 në konkurrecën e femrave nesër do...

TURNEU ZHVILLIMOR U16

Luksemburgu U16 mposht Kosovën U16

Foto: FFK

8 Prill, 2018 @21:05

Kosova U16 sot ka zhvilluar edhe ndeshjen e tretë dhe të fundit në...

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja